Neohodnoceno

Medavita KERATIN Sprej termoochranný s uhlazujícím efektem 150ml

Chrání vlasy před vysokými teplotami při použití stylingových přístrojů o teplotách až do 230°C. Vhodný pro všechny typy vlasů. S fytokeratinem

Skladem
Kód: 502442
Značka: Medavita
801 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Ochrana před fénem, žehličkou, Narovnávače, vyhlazení

Medavita Keratin Miracle SMOOTHING THERMO DEFENCE SPRAY - Ochranný sprej proti vysokým teplotám s uhlazujícím efektem. Termo ochranný sprej chránící vlasové vlákno před vysokými teplotami při použití stylingových přístrojů na úpravu vlasů o teplotách až do 230°C. Uzavírá vlasovou kutikulu, zachovává lesk vlasů, bojuje proti vlhkosti a efektu krepatých vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů. Neobsahuje parabeny.

Způsob použití: nastříkejte na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy a pokračujte ve vysoušení pomocí kartáče a fénu. Pro zvýraznění uhlazujícího efektu použijte žehličku. Bez oplachování.

Technický manuál Medavita KERATIN MIRACLE.

MEDAVITA Keratin Miracle
Unikátní program pro hladké vlasy. Záruka efektivity a WOW efektu, získaná roky výzkumu a inovací v našich laboratořích. Výjimečné složení pro perfektně hladké, lesklé a hedvábné vlasy. Zdokonalená řada plná inovací a účinných aktivních látek přírodního původu. Vlasy upravuje a dodává jim lehkost, lesk a kontrolu, a to díky kombinovanému účinku fytokeratinu a vzácných pečujících olejů. KERATIN MIRACLE je doplněk fytokeratinu zaručující celistvost, pevnost a odolnost vlasů a snížení efektu krepatých vlasů. Výsledkem jsou:
» Perfektně hladké a upravené vlasy
» Rozzářené lesklé, hedvábné a zdravé vlasy
» Silné a snadno upravitelné vlasy 

Aktivní složky:
» Fytokeratin: elasticita, síla, ochrana, snadné rozčesávání, vlasy jsou poddajnější, eliminuje elektrostatický náboj, efekt krepatých vlasů a poškození v průběhu stylingu.
» Vzácné oleje: makadamiový, bavlníkový, olej ze sladkých mandlí, olivový, avokádový, sójový, olej z mangového a kakaového másla: výživa, hydratace, lesk, ochrana, hladkost, zklidnění, absorpce vlhkosti, eliminuje efekt krepatých vlasů.
» Amino Concentré komplex s obsahem aminokyselin serinu a threoninu.