Neohodnoceno

Cotril COLORLIFE Sprej Leave-in bezoplachový balzám pro barvené vlasy 200ml

Ochranný balzám pro barvené a chemicky narušené vlasy. Uzamyká barevné pigmenty ve struktuře vlasů a zároveň chrání před teplem stylingových nástrojů

Skladem
Kód: 69760
Značka: Cotril
594 Kč
Kategorie: Novinky
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Ochrana barvy, Ochrana před fénem, žehličkou, Lesk

Cotril COLORLIFE protective leave-in for colored and treated hair - Bezoplachový balzám pro barvené vlasy. Uzamyká barevné pigmenty ve struktuře vlasů a zároveň chrání před teplem stylingových nástrojů. Vzácná směs účinných látek a speciální polymer nové generace zaručují brilantní barvu. Neobsahuje SLS, SLES, silikony. Parfemace je opět zcela fenomenální. Ovocná, podmanivá a vytrvalá.

AKTIVNÍ SLOŽKY
* Komplex ETERNITY COLORTM s inovativní technologií. Chrání barvu vlasů, zajišťuje dlouhodobý kosmetický efekt a neuvěřitelnou zářivost barvy.
* Olej kukui a olej ze semínek chia: vysoký zdroj bílkovin, zachovávají barvu dlouho zářivou tím, že ji chrání před vyblednutím vlivem působení UV záření. Udržují zářivost barvy vlasů po dlouho dobu. Olej kukui regeneruje, obnovuje, vyživuje.

Způsob použití: po použití masky nastříkejte do vlhkých délek a na konečky. Neoplachujte. TIP: po dokončení účesu jako "tečku na závěr" použijte intenzivní elixír COLORLIFE.

» Prezentace Cotril COLORLIFE «

Cotril COLORLIFE
Ochranná a rozjasňující péče o barvené vlasy s „WOW“ efektem na dlouhou dobu. Nepostradatelná péče, která posiluje zářivost a trvanlivost barvy barvených vlasů a chrání ji před vyblednutím vlivem UV záření. Nové vylepšené složení se zcela novou technologií, která zajišťuje dlouhodobý kosmetický efekt a neuvěřitelnou zářivost barvy. Obaly jsou udržitelné s maximálním ohledem k životnímu prostředí.