Neohodnoceno

Medavita IDOL LISS DEFENCE Termo-ochranný uhlazující fluid pro hladké vlasy 150ml

Fluid s lehkou fixací č.2 s ochranou před působením tepla a proti krepatění. Pro dokonalé hladké a lesklé vlasy. Zkracuje dobu vysušení vlasů

Skladem
Kód: 503158
Značka: Medavita
879 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Termoochrana
Účinek: Ochrana před fénem, žehličkou, Narovnávače, vyhlazení
Fixace: Stupeň 2
Obsah: 150 ml

Medavita IDOL - Liss Defence Smoothing thermo protector. Vyhazující termo-ochranný fluid.  Lehce tužící vyhlazující fluid s ochranou před působením tepla a proti krepatění. Uzavírá kutikulu a chrání vlasové vlákno před teplem fénů a žehliček a před atmosférickými vlivy. Zanechává vlasy dokonalé hladké a lesklé. Zkracuje dobu potřebnou k vysušení vlasů.

Zpevnění: 2 - lehké
SMOOTH - Zdokonalení. Hladkost. Uzavření Kutikuly. Lesk. Ochrana. Zkrocení.

Způsob použití: naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy a dosušte pomocí kartáče a fénu, pro zvýraznění hladkého efektu použijte žehličku.

Medavita IDOL - Buď sám sebou - BUĎ SVÝM IDOLEM. Produktová řada, která spojuje krásu, péči a styl. Široká škála stylingových produktů, které byly vymyšleny tak, aby nám v každodenním životě pomohly vytvářet různé styly účesů a zároveň je ochránily před okolními vlivy. Přináší objem a umožňují realizovat všechny styly účesů. Medavita myslela na všechno: styling, péče a krása v jednom. Unikátní složení s obsahem vzácných rostlinných olejů a s vyživujícími másly. Medavita Idol vychází z tradičních a léty ověřených složek, které pečují o vlasy. 10 vzácných rostlinných olejů, které byly získány lisováním za studena. Neocenitelné pro zdravé a nádherné vlasy. Hlavními složkami jsou esenciální mastné kyseliny a vitamíny rozpustné v tucích, jako je vitamín E, vitamín A nebo vitamín D. Tyto složky jsou strukturálně ideální pro pleť a zejména pak pro vlasy. Posilují lipidovou bariéru, zabraňují dehydrataci, udržují a obnovují pružnost. Výsledkem jsou hebké, pevné, povzbuzené a hydratované vlasy.
Vzácné oleje, másla a vitamín E - SRDCE ŘADY IDOL
Olej sacha inchi, olej pequi, olej ze semen granátového jablka, moringový olej, olej ze sladkých mandlí, máslo murumuru, olej z brazilských ořechů, olej z růže mošusové, slunečnicový olej, jojobový olej, pšeničné proteiny.