Neohodnoceno

Medavita BETA REFIBRE Ampule pro okamžitou hloubkovou obnovu, sílu a lesk 10ml

Obnovuje bioenergetické zásoby vlasového vlákna, neutralizuje volné radikály a působí antioxidačně. Betakaroten dává okamžitý efekt posílení a krásy

Skladem
Kód: 502416/1
Značka: Medavita
133 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Poškozené vlasy, Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Posilující

Medavita SIERO RICOSTRUTTORE, pH 3,2 - Sérum pro okamžitou hloubkovou obnovu, sílu a lesk. Obnovuje bioenergetické zásoby vlasového vlákna, neutralizuje volné radikály a působí antioxidačně. Působí příznivě na vysušené vlasy a zlepšuje jejich kvalitu. Betakaroten dává okamžitý efekt posílení, lesku, rozjasnění, hebkosti a krásy. Vlasy jsou regenerované, hydratované, plné energie, hebké a snadno se rozčesávají. Obohacené o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek obnoveného vlasu.

TYP VLASŮ: jemné, vysílené, vyčerpané, unavené a oslabené vlasy bez lesku
ÚČINKY: obnovuje bioenergetické zásoby vlasového vlákna, neutralizuje volné radikály a působí antioxidačně  
ÚČINKY komplexu Amino Concentrée: hloubková obnova, vyplnění a utěsnění poškozených vlasů, rekonstrukce poškozených keratinových vláken

Způsob použití: po aplikaci vhodných výrobků BETA REFIBRE aplikujte obsah jedné ampule na délky a konečky, vmasírujte do pramenů a vlasy pročešte vhodným hřeben. Neoplachujte. Upozornění: před použitím protřepejte. Případná změna barvy emulze, nemění kvalitu a účinnost výrobku. Ampule jsou k zevnímu použití, aplikujte pouze na vlasy.

TIP: aplikujte ampuli po opláchnutí hloubkově obnovující masky Beta Refibre


Medavita BETA REFIBRE   
Hloubkově obnovuje, regeneruje a posiluje vlasovou kutikulu a současně chrání vlasy před negativními fyziologickými vlivy (dehydratace, stárnutí). Vyčerpané, poškozené a oslabené vlasy znovu získají vitalitu, pevnost a sílu. Aktivní složky:   

BETAKAROTEN
- Chrání vlasy před škodlivými účinky volných radikálů (silný antioxidant), má obnovující a ochranné účinky, chrání před stárnutím způsobeným slunečním zářením. 
PANTENOL
- Hydratační, zklidňující, tišící, protizánětlivý, upravující, zmírňuje svědění, podporuje růst buněk.
KOMPLEX AMINO CONCENTRÉE
- Komplex 3 esenciálních aminokyselin - serinu, threoninu a karbocysteinu s nízkou molekulární hmotností a velmi vysokou schopností penetrace (průniku), který proniká hluboko do vlasové struktury a má okamžitý účinek na výběrové přeskupení / úpravu vlasového vlákna. Amino Concentrée opravuje poškozenou strukturu vlasů, pomáhá průniku a zachycení betakarotenu do hloubky vlasové vlákna, kde se proměňuje na vitamín A.