Neohodnoceno

Medavita BETA REFIBRE Krém nektar s okamžitým účinkem pro intenzivní výživu a lesk 50ml

Zkrášlující nektar na vlasy s okamžitým účinkem, již od první aplikace vlasy upravuje a dodává jim lesk. Betakaroten a sezamový olej dodává výživu a lesk

Skladem
Kód: 502418
Značka: Medavita
724 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Poškozené vlasy, Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Posilující

Medavita NETTARE RISTRUTTURANTE, pH 5,5 - Zkrášlující nektar na vlasy s okamžitým kosmetickým účinkem. Již od první aplikace vlasy upravuje a dodává jim lesk. Betakaroten s obnovujícími účinky chrání vlasy před poškozením způsobeným fyziologickými procesy dehydratace a stárnutí a také před negativními účinky v důsledku chemického ošetření vlasů a působení znečištěného okolního prostředí. Obohacený o sezamový olej dodává oslabeným, unaveným, vyčerpaným vlasům bez lesku intenzivní výživu a lesk. Jeho složení s obsahem vzácného komplexu Amino Concentrée přináší vlasům dlouhodobé obnovující účinky. 

TYP VLASŮ: vysílené, vyčerpané, unavené a oslabené vlasy bez lesku 
ÚČINKY: obnovující, regenerační, posilující, antioxidační, dává disciplínu a lesk  
ÚČINKY komplexu Amino Concentrée: hloubková obnova, vyplnění a utěsnění poškozených vlasů, rekonstrukce poškozených keratinových vláken

Způsob použití: na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy naneste malé množství krému a pokračujte ve vysoušení. Na suché vlasy aplikujte malé množství krému do délek a konečků. Bez oplachování.


Medavita BETA REFIBRE   
Hloubkově obnovuje, regeneruje a posiluje vlasovou kutikulu a současně chrání vlasy před negativními fyziologickými vlivy (dehydratace, stárnutí). Vyčerpané, poškozené a oslabené vlasy znovu získají vitalitu, pevnost a sílu. Aktivní složky:   

BETAKAROTEN
- Chrání vlasy před škodlivými účinky volných radikálů (silný antioxidant), má obnovující a ochranné účinky, chrání před stárnutím způsobeným slunečním zářením. 
PANTENOL
- Hydratační, zklidňující, tišící, protizánětlivý, upravující, zmírňuje svědění, podporuje růst buněk.
KOMPLEX AMINO CONCENTRÉE
- Komplex 3 esenciálních aminokyselin - serinu, threoninu a karbocysteinu s nízkou molekulární hmotností a velmi vysokou schopností penetrace (průniku), který proniká hluboko do vlasové struktury a má okamžitý účinek na výběrové přeskupení / úpravu vlasového vlákna. Amino Concentrée opravuje poškozenou strukturu vlasů, pomáhá průniku a zachycení betakarotenu do hloubky vlasové vlákna, kde se proměňuje na vitamín A.