Neohodnoceno

Medavita GLOSSYNATION Fluid Extreme Makeover pro zrcadlově lesklé vlasy 200ml

Laminační fluid pro okamžité rozjasnění a rozzáření vlasů s extrémním leskem. Pro hedvábné a lesklé vlasy s „wow“ efektem!

Skladem
Kód: 502473
Značka: Medavita
644 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Namáhané vlasy, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Proti krepatění, Lesk

Medavita Glossynation EXTREME MAKEOVER LIQUID LIGHT - Intenzivně působící laminační fluid, který ošetřuje, zdokonaluje a rozjasňuje vlasy v jednom snadném a rychlém kroku. Usnadňuje rozčesávání, vyhlazuje, hydratuje, odstraňuje krepatost a dodává okamžitý lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů a je ideální pro následnou péči po profesionálním laminačním ošetření v salónu. Díky velmi rychlé a snadné aplikaci s okamžitým výsledkem je IDEÁLNÍ PRO POUŽITÍ KDEKOLI A KDYKOLI! » Okamžitě dodává zrcadlový lesk a bezchybný vzhled vlasů. » Zachovává lesk a intenzitu kosmetické barvy vlasů. » Bez doby působení. » Okamžité a rychlé výsledky. » Dodává vlasům sílu a uhlazuje vlasové vlákno. » Jemné a snadno rozčesatelné vlasy prozářené světlem. » Lehká tekutá textura, která nezatěžuje vlasy. To vše díky: Extraktům z květů divizny, které vlasy prozáří světlem. Proteinům ze sladkých mandlí, které vlasy chrání a uhlazují. Komplexu Amino Concentré, který posiluje vlasové vlákno.

Způsob použití: vlasy umyjte vybraným šamponem Medavita dle typu vlasů, následně je vysušte ručníkem a na délky a konečky naneste fluid Extreme Makeover Liquid Light. Šetrně vmasírujte do vlasů, které následně pročešte pro rovnoměrné pokrytí všech vlasů. Poté vlasy důkladně opláchněte a vysušte. Není zapotřebí žádná doba působení.

» Kompletní popis » Prezentace Medavita GLOSSYNATION «

Medavita GLOSSYNATION
Vlasy jako zrcadlo. Vlasy dokonalé a neodolatelně lesklé. Revoluční péče, která zdokonaluje, vyhlazuje a rozjasňuje vlasové vlákno a okamžitě vlasům dodává ultra zářioslnivé odlesky a bezchybnost. Výsledkem jsou v okamžiku vlasy jako hedvábí s neodolatelným leskem.