Neohodnoceno

Medavita NUTRISUBSTANCE Sérum 8H noční záchranné ošetření 100ml

Když se spánek stane skvělou příležitostí k péči o vlasy! Během 8 hodin hloubkově vlasy hydratuje, vyživuje a udržuje v dobré kondici

Skladem
Kód: 502457
Značka: Medavita
1 115 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Suché vlasy, Poškozené vlasy
Účinek: Regenerace poškozených vl., Proti lámání a třepení vlasů, Lesk

Medavita NUTRISUBSTANCE - 8-HOUR RESCUE TREATMENT - 8hodinové záchranné ošetření. Bohatý, ale lehký výživný krém na vlasy. Během 8 hodin hloubkově vlasy hydratuje, vyživuje a udržuje v dobré kondici. Ráno se tak můžeme probudit s hebkými, hedvábnými a lesklými vlasy. Proč během noci? Zatímco spíme, vyživující složky obalují kutikulu a chrání ji před třením o polštář. Noční ošetření obnovuje hladinu vlhkosti, která může být během dne narušena řadou vnějších i vnitřních vlivů. Nádherné vlasy zatímco spíte! Všichni víme, jak důležitý je pro naše zdraví spánek. Umožňuje zregenerovat naše tělo i mysl a dodat nám dostatek energie pro následující den. Hodiny, které trávíme spánkem, můžeme nyní efektivně využít pro maximální zkrášlení našich vlasů.

Aktivní složky: 
Sérum 8H obsahuje fermentovanou rýžovou vodu a komplex 5 vitamínů. Tyto velmi účinné složky pronikají do vlasových vláken, kde je během 8 hodin regenerují.
» FERMENTOVANÁ RÝŽOVÁ VODA: inovativní a ekologická technologie, která dodává vlasům aminokyseliny, proteiny a antioxidanty, které se přirozeně nacházejí v každém zrnku rýže. Zabraňuje dehydrataci vlasového vlákna a dodává mu dlouhodobou hydrataci. Tajemství 8hodinového záchranného ošetření vychází z prastarých tradic malé čínské vesnice, kde si ženy myjí vlasy rýžovou vodou. Jejich silné a lesklé vlasy jsou ohromující.
» VITAMÍNOVÝ KOMPLEX: komplex vitamínů B5, B6, C, E, PP, který pomáhá vlasy hydratovat a zároveň je chránit před vnějším negativním působením. Pro zdravé a krásné vlasy.

Způsob použití: před spaním naneste do umytých a ručníkem vysušených vlasů malé množství krému, které dlaněmi rozetřete do délek a do konečků. Neoplachujte. Malé množství krému je možné aplikovat také během dne do suchých vlasů.

» Kompletní popis » Prezentace Medavita NUTRISUBSTANCE «

Medavita NUTRISUBSTANCE
24hodinová výživa pro vysněné vlasy! Vyživující rituál pro vlasy krásné, vyživené a hydratované od rána až do večera. Nutrisubstance nabízí dokonalou kombinaci výživy a regenerace pro plné, silné a lesklé vlasy. Nutrisubstance hloubkově vyživuje, hydratuje a chrání vlasy před volnými radikály. Minimalizuje známky stresu po chemických či mechanických úpravách, navrací vlasům zdravý vzhled a lesk. Díky řadě Nutrisubstance získávají suché, poškozené a dehydrované vlasy svou pravidelnou dávku výživy.