Neohodnoceno

Medavita Elisièr sérum pro slabé a řídnoucí vlasy, posiluje, zhušťuje a udržuje vitalitu vlasů 50ml

Co potřebujeme pro krásné a vysněné vlasy? Elisièr! A to pouze pár kapek denně. Každým dnem budou vlasy lesklejší, pružnější, objemnější a vitálnější

Skladem
Kód: 501199
Značka: Medavita
961 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Jemné vlasy, Řídké vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Revitalizace, Pro objem vlasů, Posilující, Lesk

Medavita Elisièr Fortifying end regenerating hair serum - Klinicky testovaná přírodní účinnost. Každým dnem budou vlasy lesklejší, pružnější, objemnější a vitálnější. Zlepšuje pevnost, odolnost, lesk a objem. Pouze šťastná a vyrovnaná vlasová pokožka vede k silnějším a zdravějším vlasůmPouze pár kapek Elisièru denně! Posilující a regenerační vlasové sérum, které zlepšuje: PEVNOST, ODOLNOST, LESK, OBJEM a udržuje vitalitu a krásu vlasů v průběhu času. 3 roky výzkumu, mezinárodní studie. Elisièr prošel několika experimentálními testy. Produkt testovalo 150 dobrovolníků po dobu 8 týdnů. Klinické, přístrojové, trichologické a senzorické testy potvrdily jeho účinnost a bezpečnost.
» Prezentace Medavita Elisièr «

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY
» Po 6 hodinách - energičtější vlasová pokožka
» Po 24 hodinách - revitalizační účinek
» Po 48 hodinách - buněčná výživa a regenerace 
PO 8 TÝDNECH
+53% Silnější a pevnější vlasy, obnovená vlasová pokožka ve fyziologické rovnováze
+60% Lesklejší a krásnější vlasy
+35% Odolnější a pružnější vlasy
+27% Zlepšená mikrocirkulace
+7% Zvětšení průměru vlasu a hustější vlasy

Kdo by měl Elisièr používat? Všechny ženy jsou potencionálním uživatelem Elisièru. Zejména pak ženy, které mají slabé a řídnoucí vlasy bez života. 
» Ženy, které velmi často nosí těsné culíky
» Ženy, které si velmi často myjí vlasy
» Ženy, které sportují, plavou v bazénech, navštěvují posilovny
» Ženy, které dlouhodobě nosí pokrývky hlavy
» Ženy se stresujícím a uspěchaným životním stylem
» Ženy po porodu
» Ženy před menopauzou nebo v menopauze
» Ženy, které často chemicky narušují vlasy
» Ženy, které trpí na sezónní vypadávání vlasů

Aktivní složky: 
Jak Elisièr funguje? Elisièr zlepšuje buněčnou aktivitu folikulu, obnovuje vitalitu a výživu, zajišťuje rovnováhu vlasové pokožky, posiluje a zvyšuje odolnost vlasů díky vysoké koncentraci účinných aktivních látek. S pozitivním vlivem na fungování MITOCHONDRIÍ.
» KYSELINA HYALURONOVÁ - hydratuje, obnovuje elasticitu, posiluje vlasovou pokožku, čímž preventivně působí před předčasným stárnutím vlasů.
» MIX 5 ULTRA ČISTÝCH AMINOKYSELIN A 5 PEČLIVĚ VYBRANÝCH VITAMÍNŮ - chrání a vyživuje buňky folikulů.
» KOFEIN - Zlepšuje mikrocirkulaci, což má pozitivní vliv na výživu a okysličení folikulů.
» BISABOLOL - Silně zklidňující látka, která chrání před negativními vlivy okolního prostředí a zabraňuje zarudnutí citlivé vlasové pokožky.
» PIVNÍ KVASINKY (VitacellTM) - Přírodní ingredience získaná biotechnologií pomáhá obnovit aktivitu kožních buněk a zlepšuje produkci ATP (adenosintrifosfátu) pro dodání energie buňkám.
» SPECIÁLNÍ EXTRAKT Z DÝŇOVÝCH SEMÍNEK - pěstovaných v rakouském Štýrsku. Chrání mitochondriální aktivitu a podporuje vylučování nečistot a dalších negativních látek z vlasové pokožky pro její hloubkovou regeneraci.

Způsob použití: každodenní rutina: naneste na suchou nebo ručníkem vysušenou vlasovou pokožku. Rozetřete a jemně vmasírujte do vlasové pokožky. Neoplachujte. Kdy používat? » Každý den, nebo dle potřeby. » V průběhu celého roku, je možné střídat s řadou LOTION CONCENTREE.