Neohodnoceno

Maxima FIBER PRO 3.5 Sprej pro ochranu, perfektně hladké a hedvábné vlasy 150ml

Obnovuje pomocí technologie K.IA.C. Pro (keratin, kolagen, kyselina hyaluronová) a hydrolyzované hedvábí, má ochranné a regenerační účinky. Sprej s dvojí funkcí

Skladem
Kód: 87436
Značka: Maxima
470 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Ochrana před fénem, žehličkou, Narovnávače, vyhlazení

Maxima FIBER PRO 3.5 Spray protettivo - Instantní kondicionér bez oplachování. Obnovuje pomocí technologie K.IA.C. Pro (keratin, kolagen, kyselina hyaluronová) a hydrolyzované hedvábí, má ochranné a regenerační účinky na vlasové vlákno. Ideální pro neposedné a krepaté vlasy, vyhlazuje povrch vlasů od kořínků ke konečkům, vlasům dodává intenzivní hydrataci a výživu. Díky svému kyselému pH 3.5 má okamžité upravující účinky, perfektně uzavírá vlasové šupiny, vlasy jsou lesklé a hebké, bez zatížení. Prodlužuje vyhlazující efekt ošetření pro narovnání vlasů. Nepostradatelný produkt díky své dvojí funkci:

OCHRANA PŘED TEPLEM
Je-li aplikován před použitím žehličky nebo úpravou vlasů fénem, zlepšuje strukturu vlasů, chrání je před teplem. Vlasy jsou poddajnější a snadněji upravitelné: bojuje proti krepatění, zaručuje hladký efekt nebo zdůrazňuje vytvořené vlny. Teplo umožňuje účinným látkám lépe se s vlasy spojit, zajišťuje jejich hloubkovou hydrataci, vlasy jsou ještě více vyhlazené a zářivější.

EKVALIZÉR - VYROVNÁVAČ POREZITY
Používá se před každým technickým ošetřením vlasů, sjednocuje jejich strukturu, připravuje je na ošetření, optimalizuje výsledek ošetření a prodlužuje jeho trvání. Restrukturalizuje a obnovuje jen ta místa ve vlasech, která jsou nadměrně porézní, poškozená a mají zvýšenou citlivost. Obnovuje přirozenou hydrolipidickou rovnováhu.  Je ideální před barvením, odbarvováním a trvalou pro ochranu délek a konečků, zaručuje stabilní výsledky na vysoké úrovni.

PLUS: VŮNĚ vytříbená esence pro jedinečný smyslový zážitek
+ tóny HLAVA: kořeněné citrusové tóny / bergamot, rybíz, černý pepř, hřebíček
+ tóny SRDCE: květinové tóny / jasmín, růže, fialka, kamélie
+ tóny ZÁKLAD: dřevité mošusové tóny /bílé dřevo, mošus, ambra

Způsob použití: před vysoušením naneste na vlhké vlasy a neoplachujte anebo před technickým úkonem aplikujte na ještě suché vlasy.


MAXIMA FIBER LISS 
Pro perfektně hladké a hedvábné vlasy s technologií K.IA.C PRO Keratin, kyselina hyaluronová a kolagen působí ve vzájemné synergii na morfologii/stavbu vlasů, dodávají jim kompaktnost a objem, elasticitu a lesk.

» KERATIN rekonstruuje poškozené vlasové vlákno, které je posílené a odolnější
» KYSELINA HYALURONOVÁ zadržuje vodu uvnitř vlasového vlákna - obnovuje jeho flexibilitu a kompaktnost
» KOLAGEN pokrývá vlasový povrch elastickým filmem, který dodává sílu a ochranu

» HYDROLYZOVANÉ HEDVÁBÍ
Jeho základním komponentem je sericin, který je díky své přilnavé vláknité struktuře zevního proteinu v mnohém podobný keratinu. Má schopnost zadržet vodu na povrchu vlasů a vytvořit tenkou ochrannou vrstvu, která vlasy vyhlazuje a leští.  Má hydratační a zjemňující účinky, vlasům dodává hedvábný efekt a lesk.