Neohodnoceno

Cotril COLORLIFE Intenzivní elixír pro barvené vlasy 100ml

Bezkonkurenční péče pro dodání lesku barveným vlasům. Barva se po aplikaci rozzáří a vlasy zůstanou hebké a hedvábné

Skladem
Kód: 69830
Značka: Cotril
686 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Ochrana barvy, Lesk

Cotril COLORLIFE intense gleaming potion for colored hair - Intenzivní elixír pro barvené vlasy. Bezkonkurenční péče pro dodání lesku barveným vlasům. Barva se po aplikaci rozzáří a vlasy zůstanou hebké a hedvábné. Parfemace je opět zcela fenomenální. Ovocná, podmanivá a vytrvalá.

AKTIVNÍ SLOŽKY
* Komplex ETERNITY COLORTM s inovativní technologií. Chrání barvu vlasů, zajišťuje dlouhodobý kosmetický efekt a neuvěřitelnou zářivost barvy.
* Olej kukui a olej ze semínek chia: vysoký zdroj bílkovin, zachovávají barvu dlouho zářivou tím, že ji chrání před vyblednutím vlivem působení UV záření. Udržují zářivost barvy vlasů po dlouho dobu. Olej kukui regeneruje, obnovuje, vyživuje.

Způsob použití: nastříkejte do suchých vlasů a na konečky.

» Prezentace Cotril COLORLIFE «

Cotril COLORLIFE
Ochranná a rozjasňující péče o barvené vlasy s „WOW“ efektem na dlouhou dobu. Nepostradatelná péče, která posiluje zářivost a trvanlivost barvy barvených vlasů a chrání ji před vyblednutím vlivem UV záření. Nové vylepšené složení se zcela novou technologií, která zajišťuje dlouhodobý kosmetický efekt a neuvěřitelnou zářivost barvy. Obaly jsou udržitelné s maximálním ohledem k životnímu prostředí.