Neohodnoceno

Cotril TEXTURE Sprej pro ultra objem a hustotu, matný efekt 250ml

Sbohem nevýrazné vlasy! Texturizační sprej pro dodání tvartu, objemu a vitality. Absorbuje nečistoty a dodává svěží a upravený vzhled 

Skladem
Kód: 6520
Značka: Cotril
489 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Stylingový sprej
Účinek: Proti maštění, Pro objem vlasů

Cotril Styling TEXTURE - Texturizační sprej pro dodání tvartu, objemu a vitality. SBOHEM NEVÝRAZNÉ VLASY! Tímto sprejem pro dodání textury a objemu bude nyní možné “zvednout objem“ vlastního účesu a v okamžiku dodat mdlým a jemným vlasům tvar a hustotu. Ale nejen to! Jeho složení obohacené o upravující aktivní látky a přírodní prášky dodává kořínkům podporu, urychleně absorbuje nečistoty a každodennímu účesu dodává svěží a upravený vzhled. Pohodlný a univerzální sprej s lehkým zpevněním a okouzlující parfemací tropického ovoce, který zaručuje extrémní hebkost, elegantní matný efekt a dlouhodobý objem.

» Ultra objem
» Plný účes
» Matný efekt

Stupeň fixace: 1

Způsob použití: před použitím pečlivě protřepejte. Nastříkejte rovnoměrně na suché vlasy ze vzdálenosti 25 cm.

Cotril STYLING & FINISHING
Nepostradatelné produkty a neodmyslitelní spojenci pro dokonalé vyjádření vlastní osobnosti při každé příležitosti. Stylingové produkty Cotril jsou MUST HAVE (nezbytnou výbavou), které vytvoří v několika málo krocích elegantní a půvabně přitažlivý look. Výrobky pro vlny, objem, rozcuchaný efekt, hladké rozzářené vlasy, pevnost. Pro vytvoření osobitého, moderního či avantgardního vzhledu. Stylingové produkty s širokým spektrem uplatnění před fénováním, ale i po něm, umožní vytvořit a povznést na vyšší úroveň každý styl účesu, který bude vždy trendy a módní.