Neohodnoceno

Cotril SPLASH Sprej pro objem, lesk a výživu 150ml

Sprej pro plnější a objemnější účes s lesklým finišem! Dodává finálnímu účesu objem, lesk a výživu. Vlasy jsou hydratované a lesklé

Skladem
Kód: 6556
Značka: Cotril
436 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Tekutá tužidla
Účinek: Hydratace vlasů, Pro objem vlasů
Fixace: Stupeň 3
Obsah: 150 ml

Cotril Styling SPLASH Soft Thickening Spray - Limitovaná Edice - Lehký hydratační sprej pro dodání textury. Dodává finálnímu účesu objem, lesk a výživu. Složení je obohaceno o aktivní složky s hydratačními a ochrannými vlastnostmi, které zlepšují odolnost vlasů vůči kartáčování, pnutí a jinému mechanickému namáhání. Vlasy jsou hydratované a lesklé.

Stupeň fixace: 3

» S obsahem provitamínu B5 s hydratačními a ochrannými vlastnostmi pro hebké a pružné vlasy.
» Velmi lehká textura, která není hutná.
» Dodává vlasům objem a hydrataci.
» S rozjasňujícím účinkem pro zářivé vlasy a módní styl účesu.


Vůně:
» Horní tóny: červené bobule, maliny
» Tóny srdce: ostružiny, růže
» Základní tóny: bílé pižmo, vanilka

Způsob použití: pro dlouhotrvající objemný účes nastříkejte na vlhké vlasy. Vlasy poté pomocí fénu a kulatého kartáče stylizujte do požadovaného vzhledu. Pro okouzlující vzhled s definovanými a oddělenými prameny sprej aplikujte na již fénem vysušené a do objemu stylizované vlasy. Pohyb vlasů a styl účesu definujte pomocí rukou.

Cotril STYLING & FINISHING
Nepostradatelné produkty a neodmyslitelní spojenci pro dokonalé vyjádření vlastní osobnosti při každé příležitosti. Stylingové produkty Cotril jsou MUST HAVE (nezbytnou výbavou), které vytvoří v několika málo krocích elegantní a půvabně přitažlivý look. Výrobky pro vlny, objem, rozcuchaný efekt, hladké rozzářené vlasy, pevnost. Pro vytvoření osobitého, moderního či avantgardního vzhledu. Stylingové produkty s širokým spektrem uplatnění před fénováním, ale i po něm, umožní vytvořit a povznést na vyšší úroveň každý styl účesu, který bude vždy trendy a módní.