Neohodnoceno

Cotril VOLUME Roots Sprej se zázvorem pro maximální objem a plnost vlasů 200ml

Sprej pro kořínky, který dává maximální objem a plnost. Poskytuje objem a pevnost vlasů od kořínků až po konečky.

Skladem
Kód: 6368
Značka: Cotril
594 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Jemné vlasy
Účinek: Pro objem vlasů

Cotril VOLUME ROOTS SPRAY - Sprej pro kořínky, který dává maximální objem a plnost. Perfektní kombinace funkčních složek navržených k poskytnutí objemu a pevnosti vlasů od kořínků až po konečky.

VÝSLEDEK
* Dodává vlasům objem a vitalitu
* Omezuje efekt krepatění vlasů
* Má funkci kondicionéru, ale vlasy nezatěžuje
* Dodává vlasům hebkost a lesk

Způsob použití: nastříkejte na suché nebo vlhké vlasy, od kořínků po celé délce až ke konečkům. Neoplachujte a upravte do požadovaného tvaru.

COTRIL VOLUME 
Péče určená pro jemné vlasy bez objemu. Extra účinné látky činí vlasy mohutné a silné na dotek. Ideální pro vlasy, které ztratily energii, pro jemné vlasy, které ztratily objem a pro všechny, jejichž cílem je OBJEM vlasů.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
Výrobky řady VOLUME obsahují aktivní látky povzbuzující objem a vytvářejí neodolatelný recept na krásu.
» Kolagen je díky svému zpevňujícímu účinku schopen zachovat jemnost vlasů a zároveň jim zajistit dlouhotrvající objem. » Karbocysteiny a fytonutrienty zajišťují zvednutí vlasů od kořínků, takže jim dodávají objem a sílu. Karbocystein proniká do středu vlasu, zpevňuje vlasové vlákno, a tím vlasy chrání. Fytonutrienty posilují vlasovou strukturu. » Polymer podpírá vlasové kořínky, vlasy obalí, a tím zajišťuje větší objem účesu. » Pantenol zajišťuje dlouhotrvající hydrataci, zamezuje třepení konečků, dodává vlasům sílu a přispívá k ochraně poškozeného povrchu vlasů. Má změkčující vlastnosti. » Olej z bavlníkových semen díky svým vyživujícím, hydratačním a elastickým schopnostem přispívá k hydrataci vlasů a dodává jim zdravý vzhled od kořínků ke konečkům. » Výtažek ze zázvoru má povzbuzující účinky, posiluje a vlasovou pokožku a zpevňuje vlasy.

RITUÁL PRO ZÍSKÁNÍ VLASŮ S PERFEKTNÍM OBJEMEM!
Jemným vlasům bez objemu je potřeba věnovat každodenní péči. Prvním důležitým krokem je správný výběr použitých produktů.
1) Zvolte ŠAMPON pro objem vlasů. Produkty určené pro jemné vlasy díky svému jemnému a lehkému složení myjí vlasy důkladně, ale šetrně a současně dodávají vlasům objem bez jejich zatížení. Po umytí vlasy důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody, abyste odstranili veškeré zbytky šamponu.
2) BALZÁM: používejte balzám specielně určený pro jemné vlasy. Vytvářejí kolem vlasu ochrannou vrstvu, tím jej posilují a vlasy jsou hustší. Současně vlasy vyživují a hydratují a zajišťují jejich zpevnění a oživení.
3) Použijte SPREJ a dále produkt pro konečnou úpravu vlasů specielně určený pro objem vlasů.

TIP: vyhněte se použití velmi horkého fénu, nepoužívejte jej v těsné blízkosti vlasů. Intenzivní horký vzduch způsobuje zploštění vlasů. Pro získání účesu bohatého na objem proto doporučujeme použití difuzéru.

KLINICKÉ TESTY* dokazují, že objem účesu se zlepšil u 75 % dobrovolníků ihned po ošetření (aplikaci kúry). Kompaktnost účesu se zlepšil u 80 % dobrovolníků ihned po ošetření. Nadzvednutí vlasů od kořínků se zlepšilu 70 % dobrovolníků ihned po ošetření. *Testy byly provedeny na vzorku 20 dobrovolníků ve věku od 18 – 60 let s jemnými vlasy bez objemu.