Neohodnoceno

Medavita IDOL COLOSSAL Volume Sprej pro objem 150ml

Středně tužící sprej pro dodání objemu s fixací č.3. Dodává vlasům pevnost a objem od kořínků

Skladem
Kód: 503159
Značka: Medavita
619 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Tekutá tužidla, Stylingový sprej
Účinek: Pro objem vlasů
Fixace: Stupeň 3
Obsah: 150 ml

Medavita IDOL - Colossal Volume magnifier spray. Středně tužící sprej pro dodání objemu. Dodává vlasům pevnost a objem od kořínků.

Fixace: 3 - středně silná
VOLUME - Zdokonalení. Textura. Posílení. Pevnost.

Způsob použití: rovnoměrně nastříkejte na vlhké vlasy od kořínků po konečky. Vlasy pročešte a poté vysušte.

Medavita IDOL - Buď sám sebou - BUĎ SVÝM IDOLEM. Produktová řada, která spojuje krásu, péči a styl. Široká škála stylingových produktů, které byly vymyšleny tak, aby nám v každodenním životě pomohly vytvářet různé styly účesů a zároveň je ochránily před okolními vlivy. Přináší objem a umožňují realizovat všechny styly účesů. Medavita myslela na všechno: styling, péče a krása v jednom. Unikátní složení s obsahem vzácných rostlinných olejů a s vyživujícími másly. Medavita Idol vychází z tradičních a léty ověřených složek, které pečují o vlasy. 10 vzácných rostlinných olejů, které byly získány lisováním za studena. Neocenitelné pro zdravé a nádherné vlasy. Hlavními složkami jsou esenciální mastné kyseliny a vitamíny rozpustné v tucích, jako je vitamín E, vitamín A nebo vitamín D. Tyto složky jsou strukturálně ideální pro pleť a zejména pak pro vlasy. Posilují lipidovou bariéru, zabraňují dehydrataci, udržují a obnovují pružnost. Výsledkem jsou hebké, pevné, povzbuzené a hydratované vlasy.
Vzácné oleje, másla a vitamín E - SRDCE ŘADY IDOL
Olej sacha inchi, olej pequi, olej ze semen granátového jablka, moringový olej, olej ze sladkých mandlí, máslo murumuru, olej z brazilských ořechů, olej z růže mošusové, slunečnicový olej, jojobový olej, pšeničné proteiny.