Neohodnoceno

Hely Krém na ruce hydratační a dezinfekční, jemná nemastná textura 100ml

Hydratační a dezinfekční krém pro hydratované a zároveň čisté ruce. Vhodný pro časté použití a pro všechny typy pokožky. Jemná nemastná textura

Skladem
Kód: 336420
Značka: Hely Color
146 Kč

Hely Cream - Hand Cream - Dezinfekční a hydratační krém na ruce. Ruce každý den používáme k mnoha úkonům, dotýkáme se ostatních lidí, hladíme zvířata nebo saháme na cizí předměty. A ne vždy máme možnost si ruce umýt teplou vodou a jemným mýdlem, které nevysušuje pokožku. Suchá pokožka rukou je obvykle způsobena ztrátou hydrolipidické bariéry, která chrání pokožku před vnějšími agresory v podobě patogenů nebo virů. Proto je důležité ruce udržovat nejen čisté, ale také hydratované. Nové složení krému obsahuje přírodní složky na bázi kyslíku s dezinfekčním a hydratačním účinkem. Krém je vhodný pro časté použití a pro všechny typy pokožky. Pro maximální účinnost stačí použít malé množství krému. Obohacený o BIO SMIL ITALSKÝ s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky. Zanechává ruce čisté a sametově hebké. Jemná nemastná textura.

Způsob použití: Malé množství krému rozetřete v dlaních a mezi prsty do úplného vstřebání. UPOZORNĚNÍ: Obsahuje peroxid vodíku. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě vniknutí do očí je okamžitě vypláchněte čistou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších dvou let. Kosmetický produkt pro vnější použití.