Neohodnoceno

Cotril CRYSTAL Vosk pro definování a tvarování účesu 100ml

Lehký vosk pro vzhled filmové hvězdy! Vhodný pro definování a tvarování jednotlivých pramenů s fixací č.2. Pro brilantní a přirozený vzhledSkladem
Kód: 6527
Značka: Cotril
487 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Vosky na vlasy
Účinek: Lesk, Definice a textura
Fixace: Stupeň 2
Obsah: 100 ml

Cotril Styling CRYSTAL Light Wax - Crystal je lehký vosk, který je vhodný pro definování a tvarování jednotlivých pramenů. Vlasy tvaruje do požadovaného stylu a zároveň jim dodává mokrý a brilantní vzhled s mimořádně přirozeným efektem. Jeho textura umožňuje definovat jednotlivé prameny bez zatížení a bez zanechání nežádoucích zbytků. Je všestranný a vhodný pro všechny požadované styly účesů. Výsledkem jsou extrémně lesklé vlasy.

Stupeň fixace: 2

» S obsahem vitamínu E s antioxidačními vlastnostmi.
» Jemná a lehká textura, která nezanechává nežádoucí zbytky.
» Lesklý efekt.
» Je všestranný, protože umožňuje vytvářet jak brilantní a okouzlující styly účesů, tak také ty přirozené pro běžný den.

Vůně:
» Horní tóny: bergamot, citrón
» Tóny srdce: kardamom
» Základní tóny: pižmo

Způsob použití: pro mokrý, ale vždy elegantní a působivý vzhled, naneste na vlhké vlasy. Pro přirozenější efekt, který zdůrazní přirozený pohyb vlasů, naneste na suché vlasy.

Cotril STYLING & FINISHING
Nepostradatelné produkty a neodmyslitelní spojenci pro dokonalé vyjádření vlastní osobnosti při každé příležitosti. Stylingové produkty Cotril jsou MUST HAVE (nezbytnou výbavou), které vytvoří v několika málo krocích elegantní a půvabně přitažlivý look. Výrobky pro vlny, objem, rozcuchaný efekt, hladké rozzářené vlasy, pevnost. Pro vytvoření osobitého, moderního či avantgardního vzhledu. Stylingové produkty s širokým spektrem uplatnění před fénováním, ale i po něm, umožní vytvořit a povznést na vyšší úroveň každý styl účesu, který bude vždy trendy a módní.