Neohodnoceno

Medavita KERATIN Pěna Leave-in pro hladké vlasy s hedvábným efektem 200ml

STOP KREPATĚNÍ! Uzavírá kutikulu, usnadňuje hřebenu a kartáči snadný pohyb ve vlasech. Ideální pro středně jemné vlasy. S fytokeratinem

Skladem
Kód: 502440
Značka: Medavita
771 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Narovnávače, vyhlazení

Medavita Keratin Miracle FRIZZ OVER HAIR MOUSSE - Pěna proti krepatým vlasům. STOP KREPATĚNÍ. Pěna pro úpravu vlasů leave-in (bez oplachování). Uzavírá vlasovou kutikulu, usnadňuje hřebenu a kartáči snadný pohyb ve vlasech, které jsou pak objemné, hebké a  hedvábné na dotek. Zajišťuje rozzářený styling na dlouhou dobu. Ideální pro středně jemné nebo jemné vlasy. Neobsahuje parabeny.

Způsob použití: naneste dostatečné množství pěny na šamponem umyté vlasy, do délek a konečků a pokračujte ve vysoušení. Pro rovnoměrné nanesení pěny použijte hřeben se širokými zuby. Bez oplachování.

MEDAVITA Keratin Miracle
Unikátní program pro hladké vlasy. Záruka efektivity a WOW efektu, získaná roky výzkumu a inovací v našich laboratořích. Výjimečné složení pro perfektně hladké, lesklé a hedvábné vlasy. Zdokonalená řada plná inovací a účinných aktivních látek přírodního původu. Vlasy upravuje a dodává jim lehkost, lesk a kontrolu, a to díky kombinovanému účinku fytokeratinu a vzácných pečujících olejů. KERATIN MIRACLE je doplněk fytokeratinu zaručující celistvost, pevnost a odolnost vlasů a snížení efektu krepatých vlasů. Výsledkem jsou:
» Perfektně hladké a upravené vlasy
» Rozzářené lesklé, hedvábné a zdravé vlasy
» Silné a snadno upravitelné vlasy 

Aktivní složky:
» Fytokeratin: elasticita, síla, ochrana, snadné rozčesávání, vlasy jsou poddajnější, eliminuje elektrostatický náboj, efekt krepatých vlasů a poškození v průběhu stylingu.
» Vzácné oleje: makadamiový, bavlníkový, olej ze sladkých mandlí, olivový, avokádový, sójový, olej z mangového a kakaového másla: výživa, hydratace, lesk, ochrana, hladkost, zklidnění, absorpce vlhkosti, eliminuje efekt krepatých vlasů.
» Amino Concentré komplex s obsahem aminokyselin serinu a threoninu.