Neohodnoceno

Elchim Žehlička na vlasy 8th Sense Styler

Pohyblivé destičky pro šetrné a dokonalé žehlení i vlnění vlasů. 11 st. nastavení teploty 95°C - 235°C pro všechny typy vlasů, od nejsilnějších až po ty nejjemnější

Skladem
Kód: 619100601
Značka: Elchim
4 998 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Žehličky na vlasy
Barva: Černá

Elchim 8th Sense Styler “Osmý smysl”. Profesionální žehlička na vlasy pro šetrné žehlení i vlnění vlasů. Různé vlasy mají odlišnou strukturu a pro jejich ochranu a zachování jejich celistvosti je nezbytná specifická teplota buď pro jejich uhlazení a narovnání nebo naopak vytvoření vln a kadeří, a to pouze v pouhém jednom tahu. Z tohoto důvodu byl vyvinut styler 8th Sense, vyrobený v Itálii s 11 různými teplotami pro styling vhodný pro všechny typy vlasů. Nestresuje vlasy - 11 stupňové nastavení teploty 95°C - 235°C. Styling bez omezení - pohyblivé a zaoblené destičky pro dokonale rovné vlasy, měkké vlny nebo jemné kadeře. Profesionální výsledky jedním tahem - keramika a oxid titanu ve spojení s technologií HIT SYSTÉM (vysoká & stálá teplota) pro okamžité zahřátí a stabilní teplotu. Profesionální ergonomie - kompletně zaoblený povrch pro snadné uchycení a celodenní práci bez únavy.

» Omyvatelné elegantní pouzdro na zip, součástí balení
» 
11 stupňové nastavení teploty pro různé typy vlasů
» Perfektní vlasy jedním tahem
» Destičky: 23x9 cm; keramika, titan
» Pohyblivé destičky pro rovnání, vytváření vln a jemných kadeří
» HIT SYSTÉM - (vysoká & stálá teplota) pro okamžité zahřátí a stabilní teplotu
» Automatické vypnutí v případě nečinnosti žehličky po dobu více než 60 min
» Ergonomický a lehký přístroj minimalizuje namáhání zápěstí
» Ergonomický zaoblený tvar proti zamotávání vlasů» Univerzální napětí 110 V-240 V
» Pro použití na celém světě
» Profesionální kabel s otočným kloubem 360° pro maximální volnost pohybu 
» S ochranným krytem proti vysoké teplotě ve výbavě
» Made in Italy: s hrdostí vyrobená v Itálii v Miláně, hlavním městě módy a designu, kde firma Elchim sídlí již od roku 1945 a kde zakladatelé společnosti vytvořili první vysoušeč vlasů na světě se značkou “Professional”

Spuštění spínačem ON (zapnutí) OFF (vypnuto). 11 teplotních stupňů od 95°C do 235°C. Pro nastavení požadované teploty stiskněte tlačítko HI (více) nebo LO (méně), až se kontrolka LED zastaví na požadované teplotě. Dokud nedosáhne žehlička požadované teploty, bude kontrolka blikat a rozsvítí se poté, až se pláty žehličky zahřejí na nastavenou teplotu.

Technické parametry:
100-240V - 50/60Hz; 45 W

Nefunkční námi dodávané elektrospotřebiče nevyhazujte do domovního odpadu, můžete je odevzdat do sběrného místa elektroodpadu ve Vašem místě, nebo je můžete zaslat na své náklady zpět na adresu našeho servisu, kde je bezplatně odebereme.