Neohodnoceno

Elchim Hot Honey Care SET Rituál Sublime Liss pro hladké a lesklé vlasy

Zvýhodněný set - uhlazující péče pro nepoddajné, mdlé a vlnité vlasy, které uhlazuje a dodává jim lesk s okamžitým efektem WOW!

Skladem
Kód: 861000001
Značka: Elchim
2 173 Kč –17 % 1 785 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Suché vlasy, Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Výživa vlasů, Proti krepatění, Lesk
Ritual sublime liss 1
Akce
2 173 Kč –17 %

Akční SET obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami)

1x Speciální tryska pro vysoušeče vlasů Elchim 
1x Balení Hot Honey Care Kapsle Sublime Liss - pro hladké vlasy
1x Hot Honey Care šampon 250ml

Elchim 
Hot Honey Care Sublime Liss - Péče s horkým medem - Chceš mít krásně uhlazené vlasy, i když ty tvé jsou nepoddajné a matné? Máme ošetření určené právě pro tebe: s Hot Honey Care Sublime Liss budou tvé vlasy hladké, hebké a lesklé. Technologie fénů Elchim se spojuje s inovativním systémem 3v1: vysoušení, styling a péče v jednom jediném kroku! Vložením kapsle Sublime Liss do trysky kompatibilní s fénem Elchim získáš okamžitě krásně hladké, zářivé a hebké vlasy.

Popis | způsob použití | otázky a odpovědi naleznete v detailním představení »HOT HONEY CARE«

Uhlazující účinek: nové oživení tvých vlasů, které jsou perfektně uhlazeny v jediném kroku. 
Okamžitý efekt: tvé vlasy budou viditelně hladké a zářivé. 
Rovnoměrná aplikace: na rozdíl od balzámů a uhlazujících produktů péče Hot Honey Care využívá tepla během vysoušení vlasů k rovnoměrné aplikaci. 
 
WOW EFEKT: již po prvních minutách vysoušení, vlasy budou ihned krásně hladké a hebké.
PŘÍRODNÍ PÉČE: matným, mdlým nebo krepatým vlasům je dodána péče díky účinným látkám obsaženým v medu a keratinu, které jsou do vlasů rovnoměrně nanášeny pomocí tepla a vzduchu fénu Elchim. 
MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST: díky technologii Hot Honey Care, která optimalizuje proud teplého vzduchu, se ošetření aplikuje rovnoměrně do délek vlasů na rozdíl od masek, sprejů nebo balzámů aplikovaných samostatně. Toto všechno probíhá bez zatížení vlasů.
MÉNĚ ČASU: stop dalším ošetřením a oplachům: Hot Honey Care se aktivuje ihned při vysoušení vlasů a znatelně se tak snižuje doba úpravy vlasů.
SNADNÝ STYLING: hebké vlasy znamenají také snadnější úpravu a profesionální a vždy neodolatelný styling.
TECHNOLOGIE: inovativní patentovaná technologie HOT VORTECH teplo a proud vzduchu fénu aktivují přírodní látky obsažené v medu, a tím je dosaženo vysoušení, stylingu a péče v jediném rychlém kroku s perfektní stejnoměrností v celých délkách vlasů.


ZPŮSOB POUŽITÍ? VELMI SNADNÝ:
Způsob použití: umyjte vlasy šamponem Hot Honey Care. Vložte kapsli HOT HONEY CARE dovnitř trysky kompatibilní s fénem Elchim, perfektně uzavři uzávěr. Přejdi k běžnému vysoušení a stylingu jako obvykle a získáš okamžitý výsledek za pár minut.
Pro vložení kapsle do trysky postupujte následovně: na horní části trysky odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vložte kapsli do otvoru, nasaďte zpět uzávěr a zašroubujte ve směru hodinových ručiček, dokud nebude pevně dotažen. Ujistěte se, že uzávěr je pevně uzavřen. Vyjmutí kapsle: odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vytáhněte kapsli, pokud by byla ve vnitřní části připevněná, otočte trysku vzhůru nohama a nechte jí vypadnout, nebo na chvíli zapněte fén.