Neohodnoceno

Elchim Hot Honey Care Startovací SET Revoluční péče 3v1 s efektem WOW!

Péče s horkým medem. Fantastická proměna vlasů s okamžitým efektem WOW! Revoluční profesionální péče 3v1 fénování, styling a péče v jednom kroku

Skladem
Kód: 910000001
Značka: Elchim
945 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Suché vlasy, Krepaté, nepoddajné vlasy, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Výživa vlasů, Lesk

Elchim Hot Honey Care je revoluční profesionální péče, která v kombinaci s kompatibilním fénem Elchim přetváří vlasy během jejich vysoušení a stylingu s okamžitým efektem WOW! Díky inovativní patentované technologii HOT VORTECH teplo a proud vzduchu fénu aktivují přírodní látky obsažené v medu, a tím je dosaženo vysoušení, stylingu a péče v jediném rychlém kroku s perfektní stejnoměrností v celých délkách vlasů. Díky přírodním složkám medu jsou již po prvních minutách vlasy na pohled krásně hebké a efekt super wow je viditelný na všech typech vlasů, především na vlasech bez lesku a krepatých, kudrnatých vlasech.

Popis | způsob použití | otázky a odpovědi naleznete v detailním představení »HOT HONEY CARE«

Snadné použití: opravdový rituál krásy. Stačí vložit kapsli s požadovanou péčí do speciální trysky kompatibilní s fénem Elchim a začít upravovat vlasy fénem.
Okamžitý efekt: vlasy budou viditelně hebké a zářivé s okamžitým efektem. Perfektní a profesionální úprava vlasů
Bez oplachování: fantastická proměna vlasů s okamžitým efektem WOW!

WOW EFEKT: již po prvních minutách vysoušení je efekt Hot Honey Care viditelný: vlasy jsou krásně hebké.
PŘÍRODNÍ PÉČE: matným, mdlým nebo krepatým vlasům je dodána péče díky účinným látkám obsaženým v medu a dalším aktivním látkám, které jsou do vlasů rovnoměrně nanášeny pomocí tepla a vzduchu fénu Elchim. 
MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST: díky technologii Hot Honey Care, která optimalizuje proud teplého vzduchu, se ošetření aplikuje rovnoměrně do délek vlasů na rozdíl od masek, sprejů nebo balzámů aplikovaných samostatně. Toto všechno probíhá bez zatížení vlasů.
MÉNĚ ČASU: stop dalším ošetřením a oplachům: Hot Honey Care se aktivuje ihned při vysoušení vlasů a znatelně se tak snižuje doba úpravy vlasů.
SNADNÝ STYLING: hebké vlasy znamenají také snadnější úpravu a profesionální a vždy neodolatelný styling.
NATURAL CARE přírodní péče, aktivní složky:
Med, keratin, mikrořasy, aminokyseliny sóji a pšenice, kosmetické oleje - přetváří vlasy během jejich vysoušení a stylingu s okamžitým efektem WOW! 

SET OBSAHUJE:
1 Speciální tryska pro vysoušeče vlasů Elchim
2 Kapsle Sublime Liss - pro hladké vlasy
2 Kapsle Supreme Glossy - proti krepatění a pro extra lesk

Způsob použití: umyjte vlasy šamponem Hot Honey Care. Vložte kapsli Hot Honey Care s koncentrovanou péčí dovnitř trysky kompatibilní s fénem Elchim, perfektně uzavři uzávěr. Přejdi k běžnému vysoušení a stylingu jako obvykle a získáš okamžitý výsledek za pár minut.
Pro vložení kapsle do trysky postupujte následovně: na horní části trysky odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vložte kapsli do otvoru, nasaďte zpět uzávěr a zašroubujte ve směru hodinových ručiček, dokud nebude pevně dotažen. Ujistěte se, že uzávěr je pevně uzavřen. Vyjmutí kapsle: odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vytáhněte kapsli, pokud by byla ve vnitřní části připevněná, otočte trysku vzhůru nohama a nechte jí vypadnout, nebo na chvíli zapněte fén.