Neohodnoceno

Elchim Hot Honey Care SET Rituál Ultra Bodifiyng pro objem, pro dlouhé a jemné vlasy

Zvýhodněný set - konec zplihlým a beztvarým vlasům! Dlouhé a jemné vlasy získají objem, tvar a lepší texturu s okamžitým efektem WOW! 

Skladem
Kód: 861000004
Značka: Elchim
2 173 Kč –17 % 1 785 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Jemné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Pro objem vlasů, Lesk
Ritual ultra bodifying 1
2 173 Kč –17 %

Akční SET obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x Speciální tryska pro vysoušeče vlasů Elchim 
1x Balení Hot Honey Care Kapsle Ultra Bodifiyng - pro objem, pro dlouhé a jemné vlasy
1x Hot Honey Care šampon 250ml 

Elchim Hot Honey Care Ultra Bodifying - Péče s horkým medem - Jemné, dlouhé vlasy bez objemu? Laboratoře Elchim vyvinuly Hot Honey Care Ultra Bodifying,  jediný systém 3 v 1 pro vysoušení, styling a péči v jednom kroku! Toto ošetření v kombinaci s použitím fénů Elchim okamžitě přetváří vlasy během jejich vysoušení a úpravy. Teplo a proud vzduchu fénu aktivují přírodní složky medu a výtažky z mikrořas a výsledkem je rovnoměrné nanesení koncentrátu do vlasů. Vložením kapsle Ultra Bodifying do trysty kompatibilní s fénem Elchim získají tvé vlasy ihned viditelný objem po celých délkách a budou krásně hladké a lesklé.

Popis | způsob použití | otázky a odpovědi naleznete v detailním představení »HOT HONEY CARE«

Tvar a objem: konec zplihlým a beztvarým vlasům! Ultra Bodifying dodá tvým vlasům objem, tvar a zlepší jejich texturu.
Okamžitý efekt: dlouhé a jemné vlasy získají více objemu a tvaru po celých délkách. 
Rovnoměrná aplikace: na rozdíl od balzámů a produktů pro objem vlasů využívá Hot Honey Care tepla během vysoušení vlasů k rovnoměrné aplikaci produktu.

WOW EFEKT: již po prvních minutách vysoušení tě účinky Ultra Bodifying zcela ohromí a zůstaneš doslova s otevřenou pusou. 
PŘÍRODNÍ PÉČE: dlouhým a jemným vlasům je dodána péče díky účinným látkám obsaženým v medu a výtažcích z mikrořas, které jsou do vlasů rovnoměrně nanášeny pomocí tepla a vzduchu fénu Elchim. 
MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST: díky technologii Hot Honey Care, která optimalizuje proud teplého vzduchu, se ošetření aplikuje rovnoměrně do délek vlasů na rozdíl od masek, sprejů nebo balzámů aplikovaných samostatně. Toto všechno probíhá bez zatížení vlasů.
MÉNĚ ČASU: stop dalším ošetřením a oplachům: Hot Honey Care se aktivuje ihned při vysoušení vlasů a znatelně se tak snižuje doba úpravy vlasů.
SNADNÝ STYLING: vlasy, které mají objem a tvar znamenají také snadnější úpravu a profesionální a vždy neodolatelný styling.
TECHNOLOGIE: inovativní patentovaná technologie HOT VORTECH teplo a proud vzduchu fénu aktivují přírodní látky obsažené v medu, a tím je dosaženo vysoušení, stylingu a péče v jediném rychlém kroku s perfektní stejnoměrností v celých délkách vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ? VELMI SNADNÝ:
Způsob použití: umyjte vlasy šamponem Hot Honey Care. Vložte kapsli HOT HONEY CARE dovnitř trysky kompatibilní s fénem Elchim, perfektně uzavři uzávěr. Přejdi k běžnému vysoušení a stylingu jako obvykle a získáš okamžitý výsledek za pár minut.
Pro vložení kapsle do trysky postupujte následovně: na horní části trysky odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vložte kapsli do otvoru, nasaďte zpět uzávěr a zašroubujte ve směru hodinových ručiček, dokud nebude pevně dotažen. Ujistěte se, že uzávěr je pevně uzavřen. Vyjmutí kapsle: odšroubujte uzávěr proti směru hodinových ručiček a sejměte jej. Vytáhněte kapsli, pokud by byla ve vnitřní části připevněná, otočte trysku vzhůru nohama a nechte jí vypadnout, nebo na chvíli zapněte fén.