Neohodnoceno

Medavita KERATIN Olej Liss Magic do masky ultra uhlazující 100ml

Klíč ke kráse! Ultra uhlazující a rozjasňující olej. Posiluje upravující a vyživující účinek masky, dodává hladký efekt a dokonalý lesk. S fytokeratinem

Skladem
Kód: 502435
Značka: Medavita
768 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Narovnávače, vyhlazení

Medavita Keratin Miracle LISS MAGIC DROPS - Ultra uhlazující a rozjasňující olej. Zdůrazňuje uhlazení povrchu vlasů, posiluje upravující a vyživující účinek masky Sleek Hair, vlasům dodává dlouhodobý hladký efekt a dokonalý lesk. Neobsahuje parabeny.

Způsob použití: přibližně jednu pipetu oleje přidejte na každých 10 ml masky do nekovové misky, dobře promíchejte štětcem až do vytvoření homogenního krému. Pečlivě promíchejte a rovnoměrně naneste na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Rozčešte, nechejte působit 5/10 minut a pečlivě opláchněte.

MEDAVITA Keratin Miracle
Unikátní program pro hladké vlasy. Záruka efektivity a WOW efektu, získaná roky výzkumu a inovací v našich laboratořích. Výjimečné složení pro perfektně hladké, lesklé a hedvábné vlasy. Zdokonalená řada plná inovací a účinných aktivních látek přírodního původu. Vlasy upravuje a dodává jim lehkost, lesk a kontrolu, a to díky kombinovanému účinku fytokeratinu a vzácných pečujících olejů. KERATIN MIRACLE je doplněk fytokeratinu zaručující celistvost, pevnost a odolnost vlasů a snížení efektu krepatých vlasů. Výsledkem jsou:
» Perfektně hladké a upravené vlasy
» Rozzářené lesklé, hedvábné a zdravé vlasy
» Silné a snadno upravitelné vlasy 

Aktivní složky:
» Fytokeratin: elasticita, síla, ochrana, snadné rozčesávání, vlasy jsou poddajnější, eliminuje elektrostatický náboj, efekt krepatých vlasů a poškození v průběhu stylingu.
» Vzácné oleje: makadamiový, bavlníkový, olej ze sladkých mandlí, olivový, avokádový, sójový, olej z mangového a kakaového másla: výživa, hydratace, lesk, ochrana, hladkost, zklidnění, absorpce vlhkosti, eliminuje efekt krepatých vlasů.
» Amino Concentré komplex s obsahem aminokyselin serinu a threoninu.