Neohodnoceno

JJ LISS & SMOOTH Sprej pro perfektně hladké a upravené vlasy 150ml

Sprej s ovocnými kyselinami uzavírá kutikulu, vlasy vyhlazuje a působí proti jejich krepatění. Hydratuje, posiluje a chrání před vlhkostí

Skladem
Kód: 333215
Značka: JJ
410 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Narovnávače, vyhlazení

JJ LISS/SMOOTH  Spray Discipline - Sprej na vlasy s ovocnými kyselinami uzavírá kutikulu, vlasy vyhlazuje a působí proti jejich krepatění. Hydratuje a posiluje strukturu vlasových vláken, zaceluje povrch vlasů a chrání je před vlhkostí. Vyživuje a regeneruje. Ideální pro nepoddajné a krepaté vlasy.

Způsob použití: sprej nastříkejte na vlhké vlasové délky a na konečky. Poté pokračujte v konečné úpravě vlasů. Upozornění: výrobek obsahuje ovocné kyseliny, vyhněte se kontaktu s očima. V případě vniknutí do očí je vypláchněte dostatečným množstvím vody. Vyhněte se kontaktu s vlasovou pokožkou. Nepoužívejte častěji než 1-2x týdně.

JJ´s budoucnost krásy. JJ´s nabízí kompletní řadu produktů netestovaných na zvířatech, s biologickými složkami a vegan filozofií. 
Vegan složení obohaceno o účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy. Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky. JJ»nová »péče