Neohodnoceno

JJ DAILY Sprej Not Just 20v1 Leave-in bezoplachový balzám pro časté použití 150ml

Jedinečný, multifunkční sprej s mnoha účinky. Koncentrát účinných látek pro hebké, lesklé a zdravé vlasy. Pro všechny typy vlasů

Skladem
Kód: 333105
Značka: JJ
584 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Pro všechny typy vlasů
Účinek: Výživa vlasů, Hydratace vlasů, Lesk

JJ DAILY Non Just 20 in 1 Leave-in bezoplachový balzám pro časté použití. Jedinečný, multifunkční sprej s mnoha účinky. Koncentrát účinných látek nezbytných pro zdraví a sílu vlasů. Obnovuje suché vlasy, zamezuje krepatění, chrání před účinky tepla, dává objem a mnoho dalšího... Ideální pro všechny typy vlasů. Složení obohaceno o organický smil italský (Helichrysum italicum) a heřmánek s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění jemné péče. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy.

» obnovuje suché a poškozené vlasy » zamezuje krepatění vlasů » chrání vlasy před účinky tepla » usnadňuje jejich žehlení » zaručuje brilantní lesk » prodlužuje trvanlivost barvy » usnadňuje rozčesávání vlasů » jemným vlasům dodává objem a tvar » bojuje proti vzniku dvojitých konečků » prodlužuje trvanlivost účesu » okamžitě upravuje a hydratuje vlasy a vlasovou pokožku » kontroluje a definuje vlny » upravuje suché a poškozené vlasy » oživuje vybledlé a oslabené vlasy » vyhlazuje vlasové vlákno » uzavírá vlasové vlákno » chrání vlasy a pokožku před nepříznivými vlivy okolního prostředí » chrání před teplem během vysoušení vlasů » účinkuje bez zatížení » nabízí aromaterapeutické léčivé účinky.

Způsob použití: nastříkejte na vlhké vlasy ze vzdálenosti asi 20 cm, neoplachujte, rozčešte a pokračujte s úpravou pomocí fénu/žehličky nebo nechejte volně proschnout. Množství dávkujte dle délky vlasů, 6-8 dávek pro vlasy krátké, 10-15 dávek pro vlasy dlouhé.

JJ´s budoucnost krásy. JJ´s nabízí kompletní řadu produktů netestovaných na zvířatech, s biologickými složkami a vegan filozofií. 
Vegan složení obohaceno o účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy. Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky. JJ»nová »péče