Neohodnoceno

Cvičná hlava 100% lidské vlasy, barva blond č.6, délka 40cm Labor

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy, 100% kvalita. Vlasy původem z Indie, kvalita, která se vyznačuje pro hebkost a snadnou úpravu

Skladem
Kód: I110
Značka: Labor Pro
3 793 Kč

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy, 100% kvalita. Cvičná hlava má ve spodku univerzální - kuželovitý otvor pro připevnění.

* Garance 100% lidských vlasů (žádná přítomnost syntetických vlasů ani zvířecích žíní)
* Vlasy vysoké hustoty. Hygiena garantovaná certifikátem sterilizace. Umyté a chemicky dezinfikované v H2O2 s amoniakem.
* Výhodou cvičné hlavy je implantace vlasů dle přirozeného směru růstu, které působí velmi realisticky. Také u cvičné hlavy nehrozí neochota pózování.
* Vlasy původem z Indie; kvalita, která se vyznačuje pro hebkost a snadnou úpravu.
* Vhodná i pro střihy s ofinou.
* Vhodná pro všechny technické práce, od střihu po účesy, od barvení po trvalou.
* Cvičná hlava s přírodními vlasy Remys je určena pro toho kdo hledá perfektní výsledek při barvení, odbarvování nebo melíru.

Certifikát dezinfekce:
Tento výrobek byl chemicky očištěn a dezinfikován pomocí páry vysoké teploty pro zajištění vysoké bezpečnosti.
Postupy dezinfekce lidských vlasů:
Vlasy jsou vařeny ve vodě po dobu 6 hodin, poté umyty v čisté vodě. Následně jsou ponořeny do kyselé lázně na 5/20 minut a umyty hydroxidem sodným pro neutralizaci kyselin. Poté je hlava umyta v čité vodě, opláchnutá v H2O2 (peroxid vodíku) s amoniakem a znovu umytá v čisté vodě. Poté jsou vlasy umyty šamponem a ošetřeny balzámem a nechány přirozeně uschnout.

MĚJTE NA PAMĚTI:
přestože jsou vlasy 100% lidské, velmi kvalitní, vyžadují však zvýšenou pozornost, vlasy mechanicky a chemicky příliš nenamáhejte.

ZÁRUKA:
Prodávající nenese zodpovědnost za použití lidských vlasů, za úkony provedené na vlasech samotných, za jakékoliv úkony, kterými dojde k poškození. Záruka se nevztahuje na změny: vlnění, ztráta původního tvaru, zacuchání, ztráta původní barvy a lesku.

Z hygienických důvodů není možné po použití zakoupený výrobek vyměnit či vrátit.
Kupující přebírá veškerou zodpovědnost za použití výrobku a způsob aplikace.
Prodávající nenese žádnou zodpovědnost za neodborné a nesprávné použití výrobku a poškození jak kupujícím, tak třetí osobou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení