Neohodnoceno

Cvičná hlava 100% lidské vlasy, barva č.6, délka vlasů 25/30cm

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy INDIANA, 100% kvalita. Vhodná pro všechny technické práce, od střihu po účesy, od barvení po melírování.

Skladem
Kód: 400870
Značka: Xanitalia
2 595 Kč

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy INDIANA, 100% kvalita

* Garance 100% lidských vlasů (žádná přítomnost syntetických vlasů ani zvířecích žíní)
* Vlasy vysoké hustoty. Umyté a chemicky dezinfikované v H2O2 s amoniakem.
* Výhodou cvičné hlavy je implantace vlasů dle přirozeného směru růstu, které působí velmi realisticky. Také u cvičné hlavy nehrozí neochota pózování.
* Vlasy původem z Indie; kvalita, která se vyznačuje pro hebkost a snadnou úpravu.
* Vhodná i pro střihy s ofinou.
* Vhodná pro všechny technické práce, od střihu po účesy, od barvení po melírování.
* Cvičná hlava s přírodními vlasy Remys je určena pro toho kdo hledá perfektní výsledek při barvení, odbarvování nebo melíru.

MĚJTE NA PAMĚTI: přestože jsou vlasy 100% lidské, velmi kvalitní, vyžadují však zvýšenou pozornost, vlasy mechanicky a chemicky příliš nenamáhejte.

ZÁRUKA: prodávající nenese zodpovědnost za použití lidských vlasů, za úkony provedené na vlasech samotných, za jakékoliv úkony, kterými dojde k poškození. Záruka se nevztahuje na změny: vlnění, ztráta původního tvaru, zacuchání, ztráta původní barvy a lesku.

Z hygienických důvodů není možné po použití zakoupený výrobek vyměnit či vrátit. Kupující přebírá veškerou zodpovědnost za použití výrobku a způsob aplikace. Prodávající nenese žádnou zodpovědnost za neodborné a nesprávné použití výrobku a poškození jak kupujícím, tak třetí osobou.