Neohodnoceno

Cvičná hlava 100% lidské vlasy, barva č.4, délka vlasů 25/30cm

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy INDIANA, 100% kvalita. Vhodná pro všechny technické práce, od střihu po účesy, od barvení po melírování.

Skladem
Kód: 400871
Značka: Xanitalia
2 399 Kč

Cvičná hlava, 100% lidské vlasy INDIANA, 100% kvalita

* Garance 100% lidských vlasů (žádná přítomnost syntetických vlasů ani zvířecích žíní)
* Vlasy vysoké hustoty. Umyté a chemicky dezinfikované v H2O2 s amoniakem.
* Výhodou cvičné hlavy je implantace vlasů dle přirozeného směru růstu, které působí velmi realisticky. Také u cvičné hlavy nehrozí neochota pózování.
* Vlasy původem z Indie; kvalita, která se vyznačuje pro hebkost a snadnou úpravu.
* Vhodná i pro střihy s ofinou.
* Vhodná pro všechny technické práce, od střihu po účesy, od barvení po melírování.
* Cvičná hlava s přírodními vlasy Remys je určena pro toho kdo hledá perfektní výsledek při barvení, odbarvování nebo melíru.

MĚJTE NA PAMĚTI: přestože jsou vlasy 100% lidské, velmi kvalitní, vyžadují však zvýšenou pozornost, vlasy mechanicky a chemicky příliš nenamáhejte.

ZÁRUKA: prodávající nenese zodpovědnost za použití lidských vlasů, za úkony provedené na vlasech samotných, za jakékoliv úkony, kterými dojde k poškození. Záruka se nevztahuje na změny: vlnění, ztráta původního tvaru, zacuchání, ztráta původní barvy a lesku.

Z hygienických důvodů není možné po použití zakoupený výrobek vyměnit či vrátit. Kupující přebírá veškerou zodpovědnost za použití výrobku a způsob aplikace. Prodávající nenese žádnou zodpovědnost za neodborné a nesprávné použití výrobku a poškození jak kupujícím, tak třetí osobou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení