Neohodnoceno

Medavita PUROXINE Krém před mytím vlasů proti lupům čisticí 500ml

Čisticí krém před mytím vlasů. Hydratuje, zklidňuje a připravuje vlasovou pokožku na příjem účinných látek

Skladem
Kód: 501203
Značka: Medavita
1 479 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Proti lupům
Účinek: Proti lupům, Uklidnění pokožky

Medavita Puroxine Medavita Puroxine Purity Hair & Scalp Cream pH 4.5  - Čisticí krém před mytím vlasů. Hydratuje, zklidňuje a připravuje vlasovou pokožku na příjem účinných látek, které jsou obsaženy v následujících krocích ošetření. Jemně čistí a normalizuje vlasovou pokožku, pomáhá šetrně odstranit a předcházet tvorbě lupů a šupinek. Stimuluje potenciál vlasů a vlasové pokožky, od kořínků po konečky v jednom kroku. Krém Purity je unikátní a byl speciálně vyvinut pro daný typ vlasů a vlasové pokožky tak, aby splnil individuální potřeby a požadavky každého klienta.

Způsob použití: vlasy navlhčete a poté krém vmasírujte do vlasové pokožky a do vlasových délek až do konečků. Pomocí kartáče vlasovou pokožku promasírujte a pročešte vlasy až po konečky. Vlasy smotejte do drdolu a nechejte působit 10 minut. Poté vlasy důkladně opláchněte a pokračujte v umytí vlasů šamponem Puroxine proti lupům. 

Skinifikace - revoluce v péči o vlasy právě přichází. Medavita se zaměřuje na nový přístup k léčbě vlasové pokožky. Skinifikace je rituál péče o vlasovou pokožku, který vychází z poznatků, ingrediencí a technologií péče o pleť. Cílem je zdravá vlasová pokožka, která je odrazem krásných vlasů, protože zdravé a krásné vlasy začínají u vlasové pokožky, která je půdou, ve které rostou!. KAŽDODENNÍ PÉČE PRO NÁDHERNÉ VLASY.
» Prezentace Medavita Skinification «

Aktivní složky:
» Tea Tree: získává se destilací listů rostliny Kajeput střídavolistý. Jedná se o přírodní a velmi rychle působící antimikrobiální látku, která je účinná proti široké škále plísní a bakterií. Vlasovou pokožku čistí a obnovuje její mikrobiální rovnováhu. Díky této funkci je velmi oblíbenou složkou produktů, které jsou určeny proti lupům. Obsahuje antrachinony, proteiny, glykoproteiny a esence, které přispívají k výjimečnému regeneračnímu účinku vlasové pokožky.
» Vrbovka: obsahuje oenothein B, který vyniká svými antioxidačními, protizánětlivými vlastnostmi. Navíc zpomaluje a blokuje enzym 5-alfa reduktázy, který je odpovědný za vypadávání vlasů. Normalizuje produkci mazu, upravuje imunitně zánětlivou reakci kůže, posiluje soudružnost epidermálních korneocytů, omezuje množení kvasinek rodu Malassezia, čímž snižuje tvorbu lupů a působí proti podráždění vlasové pokožky. 
» Kaolin: j
e bohatý na vápník, hořčík a zinek, je tak vhodný pro suchou a citlivou vlasovou pokožku. Oproti ostatním druhům jílů je o něco méně hygroskopický a v péči o vlasovou pokožku je považován za jeden z nejlepších. Uvolňuje stopové množství minerálů a re-mineralizuje povrch vlasové pokožky.
» Pantenol: j
e také znám jako provitamín B5 a jedná se o alkoholovou formu kyseliny pantotenové. Vlasovou pokožku především zklidňuje a hydratuje. Vlasy samotné pak hydratuje, zanechává je pevnější a silnější a omezuje třepení konečků.
» Chia: o
lej je získáván ze semen rostliny Šalvěj hispánská. Semínka této rostliny obsahují velké množství omega-3 mastných kyselin, bílkovin, minerálů, vitamínů a vlákniny. Olej z Chia semínek vlasovou pokožku hydratuje a také chrání. Vlasy samotné pak vyživuje a dodává jim perfektní kondici.

Medavita PUROXINE
Existují různé typy lupů. Specialitou řady PUROXINE je bojovat se všemi typy stejnou silou. Tajemstvím této pečující řady proti lupům je kombinované působení myrhy, Piroctone Olamine a kyseliny salicylové. Tyto látky, snižováním množství mikroorganizmů odpovědných za svědění vlasové pokožky, zabraňují šíření bakterií a deskvamaci (odlupování kůže).