Neohodnoceno

Medavita CUTIS PURA Tonikum čistící vlasovou pokožku 100ml

Tonikum před šamponem, připravuje vlasovou pokožku na působení další péče. Přináší vlasové pokožce kyslík, vyrovnává napětí pokožky


Skladem
Kód: 51101
Značka: Medavita
714 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Pro všechny typy vlasů
Účinek: Čištění, detoxikace

Medavita PREPARATORE CUTANEO - Přípravné tonikum pro pokožku. Tonikum před šamponem, připravuje vlasovou pokožku na působení další péče. Složení na bázi Asparagopsis armata, červená řasa, přináší vlasové pokožce kyslík, podporuje odstranění metabolického odpadu a zbytků prachu z prostředí, vyrovnává napětí pokožky. Tonikum je vhodné pro všechny typy pokožky, s výjimkou podrážděné kůže.

Způsob použití: naneste přímo na suchou pokožku, lehce masírujte krouživými pohyby a nechejte působit 2-4 minuty. Opláchněte a pokračujte ve zvoleném šamponu Medavita.


CUTIS PURA
Řada připravující pokožku na následnou péči a ošetření. Odstraňuje vše, co by mohlo zabránit aktivním složkám prostupovat do pokožky. CUTIS PURA je detoxikační program pro použití před šamponem, využívající energii japonského hvězdnatého anýzu a červené řasy. Výtažky z nich pokožku okysličují, čistí póry a odstraňují staré odumřelé buňky. Pokožka může opět volně dýchat.