Neohodnoceno

Medavita CUTIS PURA Emulze čistící vlasovou pokožku 500ml

Emulze podporující normalizaci bakteriální flóry. Čistí póry, speciálně určená při problémech s lupy, nadbytečným mazem a při padání vlasů

Skladem
Kód: 51100
Značka: Medavita
1 426 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Proti lupům, Mastná pokožka, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Čištění, detoxikace

Medavita EMULZE IGIENIZZANTE - Emulze podporující normalizaci bakteriální flóry, důležité pro udržení správné rovnováhy pokožky. Jemně odstraňuje odlupující se zbytky pokožky, čistí póry, čímž je pokožka lépe připravena využít následnou péči a pro snadnější prostoupení a rozprostření aktivních složek. Díky působení japonského hvězdnatého anýzu, který má čistící, hygienické a tonifikační vlastnosti, udržuje delší dobu čistotu a svěžest získanou mytím a přispívá k obnově hydrolipidického pláště, který udržuje i při následném mytí. Dává příjemný pocit svěžesti během oplachování. Emulze je vhodná pro všechny typy pokožky, s výjimkou podrážděné kůže. Speciálně určená při problémech s lupy, nadbytečným mazem a při padání vlasů.

Způsob použití: rovnoměrně naneste na suchou vlasovou pokožku, krouživými pohyby polštářky prstů jemně masírujte. Po emulgování opláchněte a pokračujte vybraným šamponem Medavita.

CUTIS PURA
Řada pokožku na následnou péči a ošetření. Odstraňuje vše, co by mohlo zabránit aktivním složkám prostupovat do pokožky. CUTIS PURA je detoxikační program pro použití před šamponem, využívající energii japonského hvězdnatého anýzu a červené řasy. Výtažky z nich pokožku okysličují, čistí póry a odstraňují staré odumřelé buňky. Pokožka může opět volně dýchat.