Neohodnoceno

Medavita LC Krém před mytím vlasů pro vitalitu a povzbuzení 500ml

Revitalizační krém hydratuje, čistí, povzbuzuje a připravuje vlasovou pokožku na příjem účinných látek v následujících krocích ošetření

Skladem
Kód: 501200
Značka: Medavita
1 479 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Jemné vlasy, Řídké vlasy
Účinek: Podpora růstu vlasů, Proti padání vlasů, Výživa vlasů

Medavita LOTION CONCENTREE Vitality Hair & Scalp Cream pH 4.5 - Revitalizační krém před mytím vlasů. Hydratuje, čistí, povzbuzuje a připravuje vlasovou pokožku na příjem účinných látek, které jsou obsaženy v následujících krocích ošetření. Stimuluje potenciál vlasů a vlasové pokožky, od kořínků po konečky v jednom kroku. Krém Vitality je unikátní a byl speciálně vyvinut pro daný typ vlasů a vlasové pokožky tak, aby splnil individuální potřeby a požadavky každého klienta.

Způsob použití: vlasy navlhčete a poté krém vmasírujte do vlasové pokožky a do vlasových délek až do konečků. Pomocí kartáče vlasovou pokožku promasírujte a pročešte vlasy až po konečky. Vlasy smotejte do drdolu a nechejte působit 10 minut. Poté vlasy důkladně opláchněte a pokračujte v umytí vlasů šamponem Medavita proti padání vlasů.

Skinifikace - revoluce v péči o vlasy právě přichází. Medavita se zaměřuje na nový přístup k léčbě vlasové pokožky. Skinifikace je rituál péče o vlasovou pokožku, který vychází z poznatků, ingrediencí a technologií péče o pleť. Cílem je zdravá vlasová pokožka, která je odrazem krásných vlasů, protože zdravé a krásné vlasy začínají u vlasové pokožky, která je půdou, ve které rostou!. KAŽDODENNÍ PÉČE PRO NÁDHERNÉ VLASY.
» Prezentace Medavita Skinification «

Aktivní složky:
»
Lesklokorka lesklá: tato japonská houba je bohatá na biologicky aktivní látky včetně aminokyselin a glukanů. Reguluje procesy v kožních buňkách tím, že podporuje vitalitu epidermis a zlepšuje ochrannou funkci kůže. Má také zklidňující a povzbuzující účinky a podporuje pružnost pokožky. Podporuje růst silných a zdravých vlasů díky svému bohatému obsahu vitamínů, minerálů a aminokyselin. Navíc posiluje vlasové kořínky a zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Její antioxidanty chrání pokožku před volnými radikály a poškozením způsobeným UV zářením.
» Vrbovka: o
bsahuje oenothein B, který vyniká svými antioxidačními, protizánětlivými vlastnostmi. Navíc zpomaluje a blokuje enzym 5-alfa reduktázy, který je odpovědný za vypadávání vlasů. Normalizuje produkci mazu, upravuje imunitně zánětlivou reakci kůže, posiluje soudružnost epidermálních korneocytů, omezuje množení kvasinek rodu Malassezia, čímž snižuje tvorbu lupů a působí proti podráždění vlasové pokožky. 
» Kaolin: j
e bohatý na vápník, hořčík a zinek, je tak vhodný pro suchou a citlivou vlasovou pokožku. Oproti ostatním druhům jílů je o něco méně hygroskopický a v péči o vlasovou pokožku je považován za jeden z nejlepších. Uvolňuje stopové množství minerálů a re-mineralizuje povrch vlasové pokožky.
» Pantenol: j
e také znám jako provitamín B5 a jedná se o alkoholovou formu kyseliny pantotenové. Vlasovou pokožku především zklidňuje a hydratuje. Vlasy samotné pak hydratuje, zanechává je pevnější a silnější a omezuje třepení konečků.
» Chia: o
lej je získáván ze semen rostliny Šalvěj hispánská. Semínka této rostliny obsahují velké množství omega-3 mastných kyselin, bílkovin, minerálů, vitamínů a vlákniny. Olej z Chia semínek vlasovou pokožku hydratuje a také chrání. Vlasy samotné pak vyživuje a dodává jim perfektní kondici.

Medavita LOTION CONCENTREE
Účinný nástroj v boji proti padání vlasů přicházející z přírody. Směs čistých výtažků z 10 rostlin s extrémní vitalitou a sílou. Lotion Concentrée proti padání stimuluje nový růst, posiluje systém ukotvení vlasového vlákna ve vlasové pokožce a prodlužuje životní cyklus vlasu.