Neohodnoceno

Medavita PUROXINE Micerální voda proti lupům osvěžující a čistící 150ml

Jsou pro vás lupy stresující? Již nemusí! Osvoboď vlasovou pokožku a dej vlasům nový zážitek z čistoty. Jemně čistí, normalizuje a předchází tvorbě lupů a šupinek

Skladem
Kód: 501202
Značka: Medavita
547 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Proti lupům
Účinek: Proti lupům, Uklidnění pokožky

Medavita Puroxine Fresh Purifying Micellar Water pH 7 - Čisticí a osvěžující micelární voda pro vlasovou pokožku. Jemně čistí a normalizuje vlasovou pokožku, pomáhá předcházet tvorbě lupů a šupinek. Zanechává vlasovou pokožku příjemně čistou, svěží a ošetřenou. Vlasy zůstanou čisté a bez lupů po dlouhou dobu!

Způsob použití: nastříkejte na vlasovou pokožku před umytím vlasů šamponem Puroxine proti lupům. Vmasírujte do pokožky a vlasů a nechejte 10 minut působit. Důkladně opláchněte. Používejte kdykoliv a jak často chcete.

Skinifikace - revoluce v péči o vlasy právě přichází. Medavita se zaměřuje na nový přístup k léčbě vlasové pokožky. Skinifikace je rituál péče o vlasovou pokožku, který vychází z poznatků, ingrediencí a technologií péče o pleť. Cílem je zdravá vlasová pokožka, která je odrazem krásných vlasů, protože zdravé a krásné vlasy začínají u vlasové pokožky, která je půdou, ve které rostou!. KAŽDODENNÍ PÉČE PRO NÁDHERNÉ VLASY.
» Prezentace Medavita Skinification «

Aktivní složky:
» Šťáva Aloe Vera je bohatá na polysacharidy, které jsou schopny zadržovat velké množství vody. Jedná se o velmi zvláčňující, zklidňující a hydratační gel. Dodává vlasové pokožce pevnost, pružnost a uvolňuje nejsvrchnější vrstvy epidermis.
» Tea Tree: získává se destilací listů rostliny Kajeput střídavolistý. Jedná se o přírodní a velmi rychle působící antimikrobiální látku, která je účinná proti široké škále plísní a bakterií. Vlasovou pokožku čistí a obnovuje její mikrobiální rovnováhu. Díky této funkci je velmi oblíbenou složkou produktů, které jsou určeny proti lupům. Obsahuje antrachinony, proteiny, glykoproteiny a esence, které přispívají k výjimečnému regeneračnímu účinku vlasové pokožky.

Medavita PUROXINE
Existují různé typy lupů. Specialitou řady PUROXINE je bojovat se všemi typy stejnou silou. Tajemstvím této pečující řady proti lupům je kombinované působení myrhy, Piroctone Olamine a kyseliny salicylové. Tyto látky, snižováním množství mikroorganizmů odpovědných za svědění vlasové pokožky, zabraňují šíření bakterií a deskvamaci (odlupování kůže).