Neohodnoceno

Medavita LUXVIVA Šampon Anti-Yellow proti žlutým odleskům 1250ml

Šampon neutralizuje žluté tóny v odbarvovaných, melírovaných nebo v přirozeně šedivých a prošedivělých vlasech

Skladem
Kód: 502485
Značka: Medavita
1 780 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Barvené vlasy, Blond, šedivé vlasy
Účinek: Ochrana barvy, Neutralizace žlutých tónů

Medavita LUXVIVA Anti-Yellow Blonde Shampoo 5.5 – Šampon proti žlutým odleskům. Komplex účinných látek obsahuje fyto-keratin, který je bohatý na aminokyseliny, a glycerin, který vyniká zvláčňujícími vlastnostmi. Šampon neutralizuje žluté tóny v odbarvovaných, melírovaných nebo v přirozeně šedivých a prošedivělých vlasech. Zanechává vlasy hebké a zářivé.

Způsob použití:
» 
Přirozeně šedivé a prošedivělé vlasy: naneste na vlasy a napěňte, přidejte trochu vody, vmasírujte a poté opláchněte.
» Přírodní nebo odbarvované blond vlasy: šampon nařeďte vodou a rovnoměrně naneste na vlasy. Důkladně vlasy umyjte a poté dostatečně opláchněte.
V obou případech doporučujeme použít vhodné ochranné rukavice.

Medavita LUXVIVA zaměřená na zdraví a krásu barvených a odbarvených vlasů, pro zajištění plné, intenzivní a dlouhotrvající barvy s vysokým leskem. Péče, která rozjasňuje barvu a její odlesky a zároveň pečuje o zdraví vlasů. Kompletní řada, která chrání, obnovuje a restrukturalizuje vlasové vlákno po celé jeho délce i zevnitř a předchází známkám stárnutí. Doplňuje a obnovuje keratinovou a lipidovou složku vlasů, poskytuje lepší ochranu a prodlužuje intenzitu barvy.

Výsledek:
» Plná, intenzivní a dlouhotrvající barva s vysokým leskem. » Opravuje a restrukturalizuje vlasové vlákno zevnitř. » Chrání vlasy před UV zářením. » Omezuje vymývání a vyblednutí barvy. » Zvýrazňuje barvu a tón. » Pečuje o vlasy a zanechává je nádherné. » Zvyšuje zářivost barvy. » Vlasy ošetřuje a zabraňuje jejich předčasnému stárnutí.

A
ktivní složky: jedinečná směs složek přírodního původu s ochrannými, restrukturalizačními a antioxidačními vlastnostmi zaručuje hloubku tónu a ochranu barvy, udržuje její sytost a živost po dlouhou dobu.

» FYTO-KERATIN, keratin rostlinného původu, se skládá z aminokyselin z pšeničných a sójových klíčků a z čistých aminokyselin vyrobených fermentací. Zlepšuje pevnost a pružnost vlasů a zároveň je chrání před negativními dopady stylingu. Fyto-keratin také usnadňuje rozčesávání, vlasy jsou poddajnější a lépe se upravují, omezuje statický náboj a zamezuje jejich elektrizování a krepatění.

» AMINO CONCENTRÉE: komplex Amino Concentrée obsahuje čisté aminokyseliny serin a treonin, které restrukturalizují vlasy, vyplňují trhliny v kutikule, obnovují strukturu keratinového vlákna a uzavírají šupinky na povrchu vlasu.

» OLEJ Z KAMÉLIE, PŠENIČNÝ OLEJ A EXTRAKT Z PŠENIČNÝCH OTRUB - Oleje z kamélie čínské a pšenice jsou bohatým zdrojem omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Zvyšují obsah lipidů ve vlasovém vláknu a chrání keratin. Díky společnému působení s extraktem z pšeničných otrub posilují strukturu vlasů a omezují jejich krepatění. Také uzavírají kutikulu, zabraňují vymývání pigmentů, čímž prodlužují trvanlivost barvy.

» ROSTLINNÉ OLEJE A BAMBUCKÉ MÁSLO - Oleje ze světlice barvířské, kmínu, kokosu lněných semínek, moringy a slunečnice mají exkluzivní hydratační a vyživující vlastnosti. Navíc vlasům dodávají extra lesk bez zatížení. Společně s vysoce zvláčňujícím bambuckým máslem zanechávají vlasy jemnější a zářivější; mají posilující účinky, vyplňují trhliny ve vlasovém vláknu, hydratují, posilují a chrání kosmetickou barvu.