Neohodnoceno

Maxima SILVER Šampon pro ledovou blond a neutralizaci žlutých tónů 500ml

Šampon pro blond, odbarvené nebo šedivé vlasy. Obsahuje rýžové proteiny a zesílené fialové pigmenty pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt

Skladem
Kód: 8270
Značka: Maxima
621 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů

Maxima SILVER Šampon. Nové šetrné čisticí složky, vhodné pro narušené a dehydratované vlasy. Určeno pro péči o blond, šedivé, odbarvované a zesvětlované vlasy. Díky výjimečným fialovým pigmentům se zesíleným účinkem odstraňuje nevzhledné žluté tóny a dodává neuvěřitelný a dlouhotrvající lesk. Rýžové proteiny chrání vlasy před dehydratací, zachovávají jejich přirozenou strukturu a zářivost. Vlasy jsou jemnější, objemnější, lesklejší a snadněji se rozčesávají. 

Aktivní složky:
» Fialové pigmenty: neutralizace žlutých odlesků
» Rýžové proteiny: hydratace, hebkost, lesk a mimořádná hedvábnost

Způsob použití: naneste na vlhké vlasy, masírujte a opláchněte. Opakujte a nechejte pár minut působit, poté pečlivě opláchněte. Používejte pravidelně. Pokračujte v péči s maskou a pěnou Silver. Používejte ochranné rukavice

Maxima SILVER 
Objevte řadu Maxima Anti-Yellow s novým složením pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt.
Tato Silver řada je speciálně určena pro potlačení žlutých tónů, pro udržení perfektního vzhledu blond vlasů nebo pro tónování na úrovni studených odstínů. Produkty řady Silver obsahují neutralizační fialové pigmenty a jsou nezbytné pro dokončení všech zesvětlovacích technik v salónu. Stejně tak jsou velmi vhodným pomocníkem pro následné udržení krásné blond v domácím prostředí.
Šetrné složení bez sulfátů SLES, které je navíc obohaceno o rýžové proteiny, které obnovují zdraví a vitalitu vlasů a zároveň vlasy zanechávají jemné, lesklé a hedvábné na dotek.