Neohodnoceno

Maxima SILVER Maska pro ledovou blond a neutralizaci žlutých tónů 500ml

Speciální maska pro blond, odbarvené nebo šedivé vlasy. Obsahuje rýžové proteiny a zesílené fialové pigmenty pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt

Skladem
Kód: 8272
Značka: Maxima
621 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů

Maxima SILVER Speciální maska určená pro blond odbarvené, melírované, bílé nebo šedivé vlasy. Díky výjimečným fialovým pigmentům se zesíleným účinkem odstraňuje nevzhledné žluté tóny a zanechává vlasy jemné, lesklé a hedvábné. Rýžové proteiny chrání vlasy před dehydratací, zachovávají jejich přirozenou strukturu a zářivost. Vlasy jsou jemnější, objemnější, lesklejší a snadněji se rozčesávají. 

Aktivní složky:
» Fialové pigmenty: neutralizace žlutých odlesků
» Rýžové proteiny: hydratace, hebkost, lesk a mimořádná hedvábnost

Způsob použití: naneste na vlhké šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Masku naneste rovnoměrně na celé délky a konečky vlasů, rozčešte a nechte působit 3 až 5 minut a pečlivě opláchněte. Pokračujte v péči s pěnou Silver. Používejte ochranné rukavice. Doporučujeme používat jednou za týden, dokud nedocílíte požadovaných výsledků. Střídejte s maskou určenou pro váš typ vlasů. 

Maxima SILVER
Objevte řadu Maxima Anti-Yellow s novým složením pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt.
Tato Silver řada je speciálně určena pro potlačení žlutých tónů, pro udržení perfektního vzhledu blond vlasů nebo pro tónování na úrovni studených odstínů. Produkty řady Silver obsahují neutralizační fialové pigmenty a jsou nezbytné pro dokončení všech zesvětlovacích technik v salónu. Stejně tak jsou velmi vhodným pomocníkem pro následné udržení krásné blond v domácím prostředí.
Šetrné složení bez sulfátů SLES, které je navíc obohaceno o rýžové proteiny, které obnovují zdraví a vitalitu vlasů a zároveň vlasy zanechávají jemné, lesklé a hedvábné na dotek.