Neohodnoceno

Maxima CHARCOAL Maska pro studenou platinovou blond, s rostlinným uhlím 250ml

Bright System a fialové pigmenty pro ultra platinový efekt. Brání žlutým a oranžovým odleskům, oživuje lesk vlasů, hloubkově hydratuje a dodává hebkost

Skladem
Kód: 87448
Značka: Maxima
436 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů

Maxima CHARCOAL MASK - Maska pro studené platinové blond odstíny, s rostlinným uhlím. Aktivní uhlí v masce dokáže uchovat odstín blond, odbarvených a melírovaných vlasů a podtrhnout krásu blond a šedých vlasů. Brání nežádoucím žlutým až oranžovým odleskům, oživuje lesk vlasů, hloubkově je hydratuje a dodává jim hebkost. Díky antioxidačním vlastnostem bobulí goji se vlasům navrátí jejich síla a jsou účinně chráněny proti stárnutí a znečisťujícím vlivům životního prostředí. 

Aktivní složky:
» Jedinečný Bright System a speciálních fialové neutralizační pigmenty, neutralizují teplé žluté a oranžové odlesky, navrací vlasům studenou intenzivní rozzářenou barvu s překvapujícím platinovým efektem s lesklými odlesky. 
» Bambusové uhlí: čisticí a detoxikační účinky, regeneruje vlasovou pokožku a podporuje zdravý růst hustějších, strukturovanějších a objemnějších vlasů.

» Bobule goji: silně antioxidační účinky díky vysokému obsah vitamínů A a C, působí proti stárnutí, obnovuje a chrání vlasy před znečištěním a UV zářením. Protizánětlivé účinky, zklidňuje podrážděnou pokožku.

Způsob použití: naneste na vlhké šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Masku naneste rovnoměrně na celé délky a konečky vlasů, rozčešte a nechejte působit 3 až 5 minut a pečlivě opláchněte. Doporučujeme používat jednou za týden, dokud nedocílíte požadovaného výsledku. Používejte ochranné rukavice.  

MAXIMA Charcoal
Revoluce rozzářených vlasů pocházející z rostlinného uhlí! 
Jedinečný Bright System a speciálních fialové neutralizační pigmenty, neutralizují teplé žluté a oranžové odlesky blond, odbarvených, zesvětlených, melírovaných a šedivých vlasů a navrací vlasům studenou intenzivní rozzářenou barvu s překvapujícím platinovým efektem s lesklými odlesky.  
Pečující produkty obohacené o bobule goji z biologického certifikovaného zemědělství představuje nový rituál krásy Maxima s přírodním aktivním uhlím s čistícím, detoxikačním, rozjasňujícím a remineralizačním účinkem na vlasovou pokožku a vlasy. 

ECO-FRIENDLY Maxima dbá na ekologickou udržitelnost svých produktů. S balením produktové řady Charcoal udělali ještě krok dále, rozhodli se používat pouze ekologický bio-plast GREEN PE, který není vyroben z ropy jako konvenční plasty, ale z cukrové třtiny pěstované v Brazílii, a to s ohledem na nízkou spotřebu vody a s nízkým dopadem na životní prostředí. Výhody bio-plastu GREEN PE – OBNOVITELNOST - plast je vyroben z obnovitelných rostlinných zdrojů bez použití fosilních zdrojů (ropy, uhlí). RECYKLOVATELNOST – lahve jsou plně recyklovatelné jako plastový odpad. CERTIFIKOVÁNO – ochrannou známkou I'm green™.  ECO-FRIENDLY - shovívavost k životnímu prostředí, protože během výroby 1 kg bio-plastu GREEN PE dojde ke snížení CO2 v atmosféře o 3,02 kg. U tradičního petrochemického plastu dojde naopak ke zvýšení CO2 o 1,83 kg na 1 kg vyrobeného plastu.