Neohodnoceno

JJ STRONG EXTRA Lak extra silné zpevnění 200ml

Lak ve spreji zaručuje silné a dlouhotrvající zpevnění. Rychle schne a hodí se skvěle pro všechny typy účesů, i pro ty extrémní. Vegan složení s certifikátem Peta Approved 

Skladem
Kód: 332500
Značka: JJ
365 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Laky na vlasy
Fixace: Stupeň 5
Obsah: 200 ml

JJ HAIRSPRAY STRONG FIXING EXTRA - Lak pro extra silné zpevnění. Zaručuje silné a dlouhotrvající zpevnění. Rychle schne. Zanechává vlasy hebké, lehké, nezanechává zbytky. Hodí se skvěle pro všechny typy účesů, i pro ty extrémní.

Způsob použití: pro zdůraznění objemu aplikujte malé množství na vlhké vlasy ze vzdálenosti 30 - 40 cm před dokončením účesu, nebo na vlasy suché pro konečné zafixování účesu.


JJ se chce stát budoucností krásy, nabízí kompletní řadu produktů netestovaných na zvířatech, s biologickými složkami, vegan, eco-friendly a plastic free filozofií. 
JJ nabízí změnu, kterou svět hledá: vynikající kvalitu Made In Italy a současně snahu o harmonii s přírodou a životním prostředím. 
Vegan složení obohaceno o účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy. Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky.