Neohodnoceno

JJ STYLING SUPER Pěna pro objem a přirozené zpevnění 200ml

Vlasům dodává objem a elasticitu, jemné a přirozené zpevnění. Pomáhá chránit vlasy před účinky tepla. Vegan složení s certifikátem Peta Approved 

Skladem
Kód: 332520
Značka: JJ
365 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Pěnová tužidla
Účinek: Pro objem vlasů, Ochrana před fénem, žehličkou
Fixace: Stupeň 3
Obsah: 200 ml

JJ HAIRMOUSSE SUPERFINE FIXING VOLUME - Super modelující pěna. Vlasům dodává objem a elasticitu, jemné a přirozené zpevnění. Její složení pomáhá chránit vlasy před účinky tepla.

Způsob použití: před použitím protřepte, množství o velikosti ořechu naneste rovnoměrně na vlhké vlasy a pokračujte ve stylingu.


JJ se chce stát budoucností krásy, nabízí kompletní řadu produktů netestovaných na zvířatech, s biologickými složkami, vegan, eco-friendly a plastic free filozofií. 
JJ nabízí změnu, kterou svět hledá: vynikající kvalitu Made In Italy a současně snahu o harmonii s přírodou a životním prostředím. 
Vegan složení obohaceno o účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy. Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky.