Neohodnoceno

Žehlička na vlasy MINI Smooth úzká iontová, turmalínová 13mm

Svou MINI velikostí je výborná na cesty, do kanceláře, na dovolenou. Povrch vysoké kvality s obsahem krystalů turmalínu, š.13 mm; délka ploch 6,6 cm

Skladem
Kód: B243/EVO
Značka: Labor Pro
621 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Žehličky na vlasy
Šířka: Šířka 13 mm

ŽEHLIČKA MINI Smooth, úzká na vlasy, turmalínová. Svou MINI velikostí je výborná na cesty, do kanceláře, na dovolenou. Před použitím žehličky doporučujeme aplikovat produkty pro ochranu vlasů "před žehlením" Žehličku NEPOUŽÍVEJTE NA MOKRÉ VLASY.

Úžasné mini rozměry:
Šířka: 13 mm
Délka žehlících ploch 6,6 cm
Celková délka 16 cm
Celková váha (bez krabice) 100 g 

Povrch vysoké kvality s obsahem krystalů turmalínu. Přítomnost krystalů turmalínu garantuje nepřekonatelný výkon. Tajemství je v hlavní charakteristice krystalů turmalínu, tohoto drahocenného minerálu, na vlasu pracuje jako magnet, dovoluje generovat negativní přírodní ionty. Turmalín přináší také neuvěřitelný lesk a chrání vlas před negativními efekty barvy a chemických výrobků. Působí antistaticky. Negativní ionty působí na vlas a vytváří neuvěřitelný hladký a hedvábný efekt. To vše znamená kratší čas, revitalizuje a uhlazuje i poškozené vlasy, které se poté více lesknou a jsou velmi hebké.

* Negativní iontová technologie pro přirozené uzavření vlhkosti vlasů
* Povrch zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty
* teplota do 200°C
* mechanické tlačítko "ON" – „OFF“ zapnuto - vypnuto
* Kontrolní LED dioda

NÁVOD K POUŽITÍ: DŮLEŽITÉ! Tento přístroj funguje při velkých teplotách. Ujistěte se, že horký povrch není v přímém kontaktu s kůží, očima, ušima, tváří nebo krkem. Zapojte přístroj do elektrické sítě, ujistěte se, že napětí sítě odpovídá požadovanému napětí žehličky. Zapněte žehličku, kontrolka se rozsvítí, ukazuje, že je žehlička aktivní. Vložte pramen vlasů mezi destičky, blízko kořínků, ujistěte se, že se nedotýkáte kůže. Udržujte vlasy mezi destičkami a sjíždějte žehličkou dolů ke konečkům. Před použitím dalších nástrojů nebo produktů nechejte vlasy nejdříve vychladnout. Po dokončení vypněte žehličku a nechejte ji vychladnout.

ÚDRŽBA ŽEHLIČKY: při pravidelném čištění žehličky, se funkčnost a kvalita výsledků nesnižuje. Při čištění se ujistěte, že je žehlička vypnutá a chladná. Žehličku čistěte suchým hadříkem. Při větší nečistotě čistěte suchým hadříkem, když je žehlička vlažná.