Neohodnoceno

Medavita LC Tonikum MEDATONIC pro každodenní posílení vlasů 100ml

S intenzivním hygienicko-kosmetickým působením. Pro každodenní posílení, vhodné v případech velmi suché a zesláblé pokožky s oslabenými vlasy

Skladem
Kód: 51107
Značka: Medavita
1 101 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Řídké vlasy, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Výživa pokožky, Proti lámání a třepení vlasů, Posilující

Medavita MEDATONIC - Tonikum pro vlasovou pokožku s intenzivním hygienicko-kosmetickým působením. Bohatý obsah funkčních látek rostlinného původu z Lotion Concentrée (Aloe, zázvor, rákos, kafr, arnica, máta, galbanum, rozmarýn, skořice, myrha, muškátový oříšek), pro každodenní posílení, vhodné v případech atonické pokožky (velmi suchá, zesláblá) s oslabenými vlasy. Upozornění: Neaplikujte ihned po barvení nebo odbarvování.

Způsob použití: po umytí vlasů šamponem Medavita proti padání vlasů naneste tonikum přímo na vlasovou pokožku, proveďte lehkou masáž krouživými pohyby polštářky prstů a neoplachujte. Vhodné pro každodenní použití.

LOTION CONCENTREE
Účinný nástroj v boji proti padání vlasů přicházející z přírody. Směs čistých výtažků z 10 rostlin s extrémní vitalitou a sílou. Lotion Concentrée proti padání stimuluje nový růst, posiluje systém ukotvení vlasového vlákna ve vlasové pokožce a prodlužuje životní cyklus vlasu.