Neohodnoceno

Cotril K-SMOOTH Supreme sérum okamžitě upravuje, uhlazuje a narovnává 50ml

Opravdový šperk řady K-Smooth, pár kapek dodá vlasům překvapující wow efekt”. Okamžitě upravuje, oživuje a dodává hedvábný lesk. Nabízí tak expres uhlazení!

Skladem
Kód: 6455
Značka: Cotril
793 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Narovnávače, vyhlazení, Lesk

Cotril K-SMOOTH Supreme serum - supreme sérum. Opravdový šperk řady K-Smooth, pár kapek tohoto séra dodá každý den vlasům překvapující wow efekt”. Díky obsahu vybraných silikonů poslední generace vlasům dodává okamžitých lesk a usnadňuje jejich rozčesávání. Nezanechává zbytky, nemastí a neobsahuje alkohol.
HLADKÝ STYLING ZA OKAMŽIK Supreme sérum díky svému exkluzivnímu složení vlasy okamžitě upravuje, oživuje, dodává jim hedvábný lesk. Nejedná se o běžné sérum pro konečnou úpravu vlasů, vlasy také okamžitě uhlazuje a narovnává a nabízí tak expres uhlazení
Sérum, které vlasy v okamžiku ukázňuje a upravuje, a tím značně urychluje konečnou úpravu krepatých a nesnadno upravitelných vlasů. 

VÝHODY:
» ultra hedvábné vlasy rozčesatelné za okamžik
» vlasy upravuje a dodává jim zásobu hebkosti
» mimořádně lesklé a zářivé vlasy

Způsob použití: díky své hedvábné textuře je ideální jak pro použití na mokré vlasy pro usnadnění stylingu, tak jako finish na suché vlasy pro zaručení maximálního lesku. TIP: používejte v kombinaci s šamponem a maskou K-Smooth.

COTRIL K-SMOOTH 
Inovativní profesionální péče, všestranná a kompletní, s vynikajícím vyhlazujícím a upravujícím účinkem, dodává neposedným vlasům kontrolu a mdlým vlasům bez života vitalitu. 

AKTIVNÍ SLOŽKY:
» KOKOSOVÝ OLEJ, VÝTAŽKY Z CUKROVÉ TŘTINY A HYDROLYZOVANÝ KERATIN. Tyto účinné látky mají výrazné posilující vlastnosti, působí proti krepatění vlasů a zjemňují je. Vlasům dodávají hebkost a pomáhají udržovat jejich přirozenou elasticitu. Keratin má navíc výrazné regenerační vlastnosti, působí především na oslabené vlasy. 

» KARBOCYSTEIN A FYTONUTRIENTY. Tyto látky mají intenzivní reparační účinky na strukturu vlasů a revitalizují poškozené vlasy. Navíc chrání vlasové vlákno během kosmetického ošetření, společně s keratinem vytvářejí na povrchu vlasů film a zajišťují tak jejich výživu hebkost a lesk. 

» SMĚS AMINOKYSELIN. Upravující komplex, který působí na strukturu vlasů díky svým jedinečným kosmetickým účinkům. Směs aminokyselin chrání integritu (celistvost) vlasového vlákna, chrání barvu chemicky ošetřených vlasů a zvyšuje jejich elasticitu. Výsledkem je znatelně hebký a zpevněný účes. 

» SLOŽENÍ 100% BEZ OBSAHU SLS, SLES, GLUTINU (lepek)  
» I ´m green bio-based di Braskem tuby a láhve jsou vyrobeny z nového typu biologického plastu vyrobeného z cukrové třtiny.