Neohodnoceno

Cotril NUTRO Suchý olej pro dehydratované a křehké vlasy 100ml

Ultra vyživující zázračný olej Miracle. Již pár kapek koncentrovaného oleje postačí pro viditelně lesklejší, jemnější a hedvábnější vlasy

Skladem
Kód: 6892
Značka: Cotril
810 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Suché vlasy, Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Regenerace poškozených vl., Výživa vlasů
6892 nutro olej 100
Novinka

Cotril NUTRO High nourishing miracle oil. Ultra vyživující suchý olej pro dehydratované a křehké vlasy. Již pár kapek koncentrovaného oleje postačí pro viditelně lesklejší, jemnější a hedvábnější vlasy s disciplínou a bez krepatění. Smyslná textura oleje s vysoce účinným kosmetickým efektem zanechává vlasy extrémně hydratované bez nepříjemného pocitu mastných vlasů.

Způsob použití: naneste do do šamponem umytých a ručníkem vysušených vlasových délek a pokračujte v konečné úpravě vlasů, neoplachujte. V případě suchých vlasů naneste pár kapek na již finální účes jako závěrečnou zkrášlující péči.

» Prezentace Cotril NUTRO «

Aktivní složky:
Jedinečný mix 12 vzácných olejů z ořechů, semínek, bylinek a ovoce garantuje mimořádné vyživující působení. Tyto aktivní složky pomáhají vyživit jednotlivé vrstvy vlasového vlákna a zároveň obnovují přirozený hydrolipidický plášť pro lesklejší, zářivější a vitálnější vlasy bez krepatění. Rýžové proteiny díky svým mimořádným vlastnostem dodávají suchým vlasům výjimečnou ochranu a kondici. Vitamín E je silný antioxidant, který chrání před volnými radikály. Má silné zvláčňující účinky a pomáhá obnovit hydrolipidický plášť vlasů. Aktivní složky získané z oleje přesličky rolní a fytosteroly pomáhají zlepšit elasticitu a lesk, a navíc vlasům dodávají ochranu a kondici.

Cotril NUTRO
Každodenní péče pro suché a matné vlasy. Mimořádné a intenzivní vyživující působení dodává suchým, krepatým a matným vlasům extrémní vitalitu, jemnost a lesk. Výsledkem jsou vitální, zářivé a vyživené vlasy bez krepatění. Složení s 12 vzácnými oleji a s vitamínem E pomáhá vyživit jednotlivé vrstvy vlasového vlákna a zároveň obnovují přirozený hydrolipidický plášť pro lesklejší, zářivější a vitálnější vlasy. Rýžové proteiny díky svým mimořádným vlastnostem dodávají suchým vlasům výjimečnou ochranu a kondici. Cotril NUTRO 2024