Neohodnoceno

Cotril ICY BLOND SET cestovní balení šampon 50ml, maska 50ml pro ledovou blond

ICY BLOND S výtažky kaviáru v cestovní velikosti, praktický formát, který si můžete vzít všude s sebou: na dovolenou, víkend, na služební cestu...

Skladem
Kód: 67800
Značka: Cotril
469 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů, Lesk

Veškerá kvalita standardního balení v cestovní velikosti, praktický formát, který si můžete vzít všude s sebou: na dovolenou, víkend, na služební cestu, do posilovny nebo do kabelky. Perfektní také jako tip na dárek nebo k vyzkoušení nového produktu.
SET Cotril ICY BLOND obsahuje:

1x Cotril ICY BLOND Purple Fialový šampon pro časté mytí a pro ledovou blond 50 ml 
Šampon pro časté mytí, který díky nižší koncentraci fialového pigmentu pomáhá kadeřníkovi vyrovnat lehké teplé odlesky blond, odbarvených nebo šedivých vlasů. Jeho složení zdokonaluje blond barvu se zachováním studeného tónu. Posiluje vlasové vlákno a dodává vlasům zářivý a zdravý vzhled. Složení s fialovým pigmentem umožňuje okamžité působení proti žlutým tónům, neutralizuje nežádoucí teplé odlesky a zdůrazňuje přirozené odlesky blond vlasů, kterým dodává elegantní studený a rozjasňující efekt. VÝHODY: posiluje vlasové vlákno a vyrovnává odlesky na blond, odbarvených nebo šedivých vlasech
Způsob použití: naneste na mokré vlasy a emulgujte. Nechte působit 1-5 minut v závislosti na požadovaném výsledku a opláchněte. V případě potřeby opakujte. Používejte ochranné rukavice.

1x Cotril ICY BLOND Maska se silným posilujícím účinkem pro blond vlasy 50 ml
Obnovující maska s hloubkovým posilujícím účinkem pro dodání síly a pro ochranu oslabených blond a odbarvených vlasů, které nevyžadují další vyrovnání odlesků. Posiluje oslabené citlivé vlasové vlákno, zabraňuje lámání vlasů a vzniku roztřepených konečků. Vlasům dodává mimořádnou elasticitu, hebkost, odolnost a posiluje je. Určena pro vlasy, které již nevyžadují další vyrovnávání odlesků. Složení bez obsahu pigmentu obohacené o aktivní látky s ošetřujícím a ochranným účinkem pomáhá posilovat vlasové vlákno a chrání jeho celistvost po celé délce. Navíc obnovuje hebkost oslabených vlasů, dodává jim neuvěřitelně zářivou barvu, usnadňuje jejich rozčesávání a posiluje odolnost jemných, oslabených nebo odbarvených vlasů. VÝHODY: dodává sílu a ochranu, zabraňuje lámání a tvorbě roztřepených konečků pro zdravé a zářivě vypadající vlasy.
Způsob použití: naneste masku na vlhké šamponem umyté vlasy. Nechejte působit 5 minut. Důkladně opláchněte.

Cotril ICY BLOND 
Kompletní péče pro blond, zesvětlené a přirozeně šedivé vlasy, díky svému inovativnímu složení je možné pomocí této péče přispět k neutralizaci teplých žlutých a žlutooranžových odlesků a posílení odbarvených a poškozených vlasů. ICY BLOND zlepšuje efekt blond vlasů a současně zajišťuje dlouhodobou zářivost barvy a zachovává vlasy zdravé! Speciální FIALOVÝ PIGMENT obsažený v řadě ICY neutralizuje žluté odlesky s cílem dosáhnout jedinečné a dokonalé blond.