Neohodnoceno

Cotril FREEDOM SET cestovní balení šampon 50ml, maska 50ml pro všechny typy vlasů

FREEDOM v cestovní velikosti, praktický formát, který si můžete vzít všude s sebou: na dovolenou, víkend, na služební cestu, do posilovny nebo do kabelky

Skladem
Kód: 69870
Značka: Cotril
469 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Pro všechny typy vlasů
Účinek: Výživa vlasů, Hydratace vlasů, Lesk

Veškerá kvalita standardního balení v cestovní velikosti, praktický formát, který si můžete vzít všude s sebou: na dovolenou, víkend, na služební cestu, do posilovny nebo do kabelky. Perfektní také jako tip na dárek nebo k vyzkoušení nového produktu.
SET Cotril FREEDOM pro každého, bez rozdílu! obsahuje:

1x Cotril FREEDOM Šampon pro všechny typy vlasů pro časté použití 50 ml 
Multifunkční denní šampon pro všechny. Díky rostlinnému komplexu z rýže chrání před modrým světlem, které vede k narušení struktury vlasů. Pro mimořádný lesk vlasů. Bohatý na výtažky z černého čaje, který eliminuje nepříjemné zápachy a chrání před agresivním působením nečistot, těžkých kovů a potu. Pro všechny typy vlasů.
Způsob použití: naneste na vlhké vlasy a jemně masírujte. Pečlivě opláchněte a dle potřeby opakujte.

1x Cotril FREEDOM Balzám pro všechny typy vlasů pro časté použití 50 ml
Multifunkční denní balzám pro všechny. Multifunkční balzám pro časté použití. Díky výtažkům z černého čaje a rostlinnému komplexu chrání před negativním působením modrého světla, které oslabuje vlasy a pleť. Pomáhá eliminovat škody napáchané znečištěným okolním prostředím. Pro všechny typy vlasů.
Způsob použití: naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlhké vlasy. Nechejte pár minut působit a pečlivě opláchněte.

Cotril FREEDOM
Vnímání krásy zažívá skutečnou revoluci, která je založena na pojmech jako je inkluze a fluidita. Svět módy a krásy zažívá více než kdy dříve razantní změny, které jsou odrazem současného světa. Světa, který odmítá rozlišovat mezi pohlavím, který respektuje inkluzivní estetiku, a který oslavuje možnost svobodné volby stát se tím, kým skutečně jsme. Pojetí „unisex“ se tak stává již překonané a nastupuje nová pokroková éra.
Z tohoto důvodu Cotril, který vždy oslavoval krásu, uvádí na trh nové genderově neutrální produkty pro každodenní péči pro jakékoli vlasy a každou pleť.
FREEDOM je všestranné a kompletní ošetření, které se vyznačuje dynamickou vůní a multifunkčními ingrediencemi. Ideální jak pro každodenní péči v pohodlí domova, tak také na cestách nebo ve wellness. Tato řada je vhodná pro všechny, kteří milují být v pohybu, potřebují hydrataci a častou očistu.
Díky inovativním produktům FREEDOM jsou vlasy i tělo ochráněné před negativním působením agresivních vlivů: venkovní nečistoty, smog, těžké kovy nebo modré světlo, které denně oslabují vlasy i pokožku celého těla.