Neohodnoceno

Akce 2+1 Cotril COOL BRUNETTE Šampon 300ml, maska 200ml +ZDARMA Medvídek

Cotril Cool Brunette šampon 300ml, maska 200ml +ZDARMA Cotril chlupatý medvídek

Skladem
Kód: AKCE/CL245
Značka: Cotril
1 146 Kč –24 % 863 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů
cl brunette medvidek mo
Akce Novinka
1 146 Kč –24 %

Akční SET Cotril Cool Brunette obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x Cotril COOL BRUNETTE Šampon pro hnědé vlasy proti oranžovým tónům 300 ml, kód: 6607
Šampon pro hnědé vlasy. Jemně vlasy čistí a neutralizuje nežádoucí oranžové a měděné odlesky díky speciálnímu modrému pigmentu a zároveň maximálně respektuje hnědou barvu pro přirozený efekt. Složení je obohaceno o makový olej se zvláčňujícími vlastnostmi, pečující datlový extrakt a antioxidační grepový extrakt. Ideální jak pro přírodní, tak i barvené vlasy. Výsledkem jsou extrémně zářivé vlasy se studenou hnědou barvou.
Způsob použití: naneste na mokré vlasy a jemně masírujte, dokud nevytvoříte hustou pěnu. Opláchněte a v případě potřeby zopakujte. Pokračujte v péči s maskou Cool Brunette.

1x Cotril COOL BRUNETTE Maska pro hnědé vlasy proti oranžovým tónům 200 ml, kód: 6610
Pečující maska pro hnědé vlasy. Neutralizuje nežádoucí oranžové a měděné odlesky díky speciálnímu modrému pigmentu, ale zároveň respektuje hnědou barvu pro přirozený efekt. Výsledná barva je studená a zářivá. Maska usnadňuje rozčesávání vlasů a posiluje jejich kondici. Ideální jak pro přírodní, tak i barvené vlasy. Výsledkem jsou extrémně zářivé vlasy se studenou hnědou barvou.
Způsob použití: naneste masku na vlhké šamponem umyté vlasy. Nechejte působit 2-5 minut. Důkladně opláchněte.
TIP pro domácí péči pro zachování zářivé barvy jak přírodních, tak barvených vlasů, odstranění teplých tónů:
Cool Brunette šampon 1-2x týdně.
Cool Brunette maska doba působení až 5 minut; až 3 minuty pro základ v odstínu 6.
TIP: kompletní popis a možné kombinace s řadou Cotril ICY Blond naleznete v prezentaci » Prezentace Cotril Cool Brunette «

+ ZDARMA

1x Cotril Medvídek pro radost, kód: KOPLVCOT12010 
Chlupatý medvídek pro radost, výška 22 cm, šířka 18 cm


Cotril Cool Brunette 
Unikátní řada, která pečuje o vlasy všech brunetek. Díky velmi specifickým modrým pigmentům umožňuje neutralizovat nežádoucí teplé oranžové a měděné odlesky jak v případě přírodních, tak barvených vlasů. Výsledkem jsou extrémně zářivé vlasy se studenou hnědou barvou. V rámci chromatického diagramu umí modrá barva eliminovat barvu oranžovou. Produkty z řady Cool Brunette dodávají vlasům modrý pigment, který je v kontrastu s teplými odlesky a výsledkem je studená a lesklá hnědá barva s vícerozměrným vzhledem.
TIP: kompletní popis a možné kombinace s řadou Cotril ICY Blond naleznete v prezentaci » Prezentace Cotril Cool Brunette «