Neohodnoceno

Medavita VELOUR Noční sérum pro vlasovou pokožku i pleť obličeje 50ml

Zklidňující noční sérum, které hydratuje, zklidňuje a regeneruje vlasovou pokožku i pleť obličeje. Výsledkem je hydratace, zklidnění a omezení svědění

Skladem
Kód: 501207
Značka: Medavita
961 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Suchá a citlivá pokožka
Účinek: Uklidnění pokožky, Hydratace pokožky

Medavita Velour Night Reset Serum pH 6.5 - Zklidňující noční sérum, které hydratuje, zklidňuje a regeneruje vlasovou pokožku i pleť obličeje. Tuto lehkou mikro-emulzi lze použít jak na vlasovou pokožku, tak také na tvář. Vlasy nezatěžuje a nezanechává nežádoucí zbytky. Vlasovou pokožku a obličej přes noc hydratuje a zklidňuje díky působení výtažků z ovsa, kyseliny glycyrrhetinové, alantoinu a bisabololu. Vlasová pokožka je po probuzení vyvážená a regenerovaná. OKAMŽITÉ VÝSLEDKY: vyživuje vlasovou pokožku a podporuje její regeneraci již za 24 hodin. JIŽ PO JEDNOM POUŽITÍ zlepšuje hydrataci vlasové pokožky. Zlepšuje dehydrataci pleti obličeje JIŽ PO PRVNÍ APLIKACI. VÝSLEDKY: 95% zklidnění a omezení svědění, 90% zlepšení pružnosti vlasové pokožky, 85% redukce zčervenání a olupování citlivé vlasové pokožky.

Způsob použití: aplikujte kapátkem pár kapek přímo na vlasovou pokožku. Vmasírujte krouživými pohyby. Pár kapek také naneste na obličej a jemně vmasírujte konečky prstů. Používejte každý večer. Neoplachujte. Používejte kdykoliv a jak často chcete.

Skinifikace - revoluce v péči o vlasy právě přichází. Medavita se zaměřuje na nový přístup k léčbě vlasové pokožky. Skinifikace je rituál péče o vlasovou pokožku, který vychází z poznatků, ingrediencí a technologií péče o pleť. Cílem je zdravá vlasová pokožka, která je odrazem krásných vlasů, protože zdravé a krásné vlasy začínají u vlasové pokožky, která je půdou, ve které rostou!. KAŽDODENNÍ PÉČE PRO NÁDHERNÉ VLASY.
» Prezentace Medavita Skinification «

Aktivní složky:
» 
Kyselina hyaluronová: vytváří na vlasové pokožce ochranný hydratační film díky tomu, že je schopna zadržovat a vázat vodu, kterou následně postupně uvolňuje. Vytváří ochranný hydratační film, který zabraňuje odpařování vody a přináší tak okamžitý pocit pohodlí. Povzbuzuje, podporuje pružnost pokožky a zabraňuje předčasnému stárnutí.
» Extrakt z ovsa: je bohatý na beta glukan, rozpustná vláknina se silnými hydratačními vlastnostmi. Díky svým zvláčňujícím, protisvědivým, remineralizačním a zklidňujícím účinkům jsou extrakty z ovsa velmi vhodnou složkou pro ošetření, která pečují o citlivou vlasovou pokožku. Extrakty z ovsa jsou velmi dobře snášeny.
» Bisabol: je nejznámějším derivátem heřmánku. Jako protizánětlivý prostředek se používá již od starověku. Je známý pro své zklidňující, zjemňující, regenerační, antioxidační a antimikrobiální účinky. Chrání před škodlivinami znečištěného okolního prostředí a před zarudnutím i té nejcitlivější pokožky.
» Alantoin: bioaktivní molekula, která se přirozeně vyskytuje v léčivé rostlině, kostivalu lékařském (Consolida maggiore)Má zklidňující, ochranný, zvláčňující a keratoplastický účinek. Vzhledem k tomu, že se nejedná o alergen a nedráždí, je velmi vhodný pro ošetření citlivé vlasové pokožky. 
» Kyselina glycyrrhetinová: rostlinná molekula, která se přirozeně nachází v kořeni lékořice. Má vysokou biologickou aktivitu. Chemickým složením je velmi podobná kortizonu, je velmi dobře snášena a zklidňuje vlasovou pokožku. Má antioxidační a antimikrobiální vlastnosti, které jsou velmi užitečné pro ošetření citlivé, reaktivní a aknózní pokožky.

Medavita VELOUR
Přehnaně citlivá pokožka je vlastnost, které je třeba věnovat zvýšenou pozornost. VELOUR je program vytvořený pro navrácení rovnováhy vlasové pokožce a pro uklidnění podrážděných a zarudnutých partií. Specifikum této řady vytváří utišující a obnovující vlastnosti aktivních rostlinných složek určených citlivé a podrážděné vlasové pokožce.