Neohodnoceno

Maxima VITALKER Detox čisticí sérum pro vlasovou pokožku před mytím vlasů 150ml

Hloubkově čistí vlasovou pokožku od kožního mazu, odumřelých buněk a toxinů. Následná péče se tak stane účinnější. Vegan Friendly

Skladem
Kód: 8312
Značka: Maxima
335 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Proti lupům, Mastná pokožka
Účinek: Čištění, detoxikace, Peeling, exfoliace

Maxima VITALKER PRE-SHAMPOO - Čisticí sérum pro vlasovou pokožku je založeno na esenciálních olejích, které jsou specifické pro své dezinfekční, detoxikační a zklidňující účinky. Složení s alpha-hydroxykyselinami, které zajišťují jemný peeling vlasové pokožky. Vlasovou pokožku hloubkově vyčistí od nahromaděných nečistot a mazu. Hydratuje a okysličuje vlasovou pokožku, navíc posiluje a stimuluje obnovu buněk. Sérum je ideální pro přípravu vlasové pokožky k následné péči, která se tak stane účinnější. 

AKTIVNÍ SLOŽKY:
Alfa-hydroxykyseliny*, tea tree olej, vitamín B3, pantenol, esenciální oleje (africký muškát, levandule, majoránka, borovice kleč, meduňka, pomerančovník hořký)
0% silikonů a barviva

Způsob použití: naneste na suchou vlasovou pokožku a pečlivě a jemně masírujte. Nechejte působit pár minut, opláchněte a umyjte šamponem Maxima. Doporučená aplikace 1x týdně.

MAXIMA VITALKER 
Speciální péče pro ošetření vlasové pokožky a vlasů. Kompletní řada produktů určených pro obnovu fyziologické rovnováhy pokožky s cílem navrhnout optimální řešení nejčastějších problémů vlasů. 
Balení z materiálu GREEN PE Brasken - tuby a láhve jsou vyrobeny z nového typu biologického plastu vyrobeného z cukrové třtiny
Vegan Friendly

*Alfa-hydrokyseliny tyto přírodní látky, známé jako ovocné kyseliny, jsou hojně využívané pro své exfoliační a antioxidační účinky. Jsou určené především pro peeling nebo scrub, tedy pro ta exfoliační ošetření, která podporují buněčnou obnovu tím, že odstraňují odumřelé buňky ze svrchní vrstvy pokožky. Ovocné kyseliny jsou určené především pro mastnou pleť, obzvláště tu s ucpanými póry, protože umožňují snadné uvolnění mazu z kožního váčku. Jejich velmi malé rozměry jim umožňují pronikat do hloubky, kde přispívají k obnově kolagenových vláken a elastinu.