Neohodnoceno

Maxima VITALKER Tonikum proti padání vlasů s kmenovými buňkami 100ml

Tonikum k prevenci a k léčbě vypadávání vlasů. Rostlinné kmenové buňky stimulují přirozený vlasový růst. Vitamínový komplex zlepšuje mikrocirkulaci 

Skladem
Kód: 8321
Značka: Maxima
406 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Řídké vlasy
Účinek: Podpora růstu vlasů, Proti padání vlasů, Výživa pokožky

Maxima VITALKER HAIR LOSS - Vlasové tonikum s nízkým obsahem rostlinného alkoholu k prevenci a k léčbě vypadávání vlasů. Neobsahuje parabeny, barviva a silikony. Složení obsahuje pečlivě vybraný mix esenciálních olejů, které mají dezinfekční, posilující a zklidňující účinky. Rostlinné kmenové buňky stimulují přirozený vlasový růst, vitamínový B komplex (B3, B5 a B6) pomáhá zlepšit mikrocirkulaci krve ve vlasové pokožce. Tonikum prokrvuje vlasovou pokožku, proto může docházet k pocitu prohřátí pokožky. Upozornění: aplikujte pouze na vlasovou pokožku, při stečení nebo kápnutí na tvář, krk, ostatní pleť, opláchněte vlažnou vodou, může dojít k zarudnutí či nepříjemným pocitům, které však postupně odezní.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
Rostlinné kmenové buňky*, tea tree olej, pantenol, komplex vitaminů skupiny B* (B3, B5 a B6), mentol, esenciální oleje (rozmarýn, šalvěj léčivá, máta, levandule, jalovec obecný, cejlonská skořice)
0% silikonů, barviv

Způsob použití: k prevenci a pro léčbu aplikujte tonikum na suchou nebo ručníkem vysušenou vlasovou pokožku a konečky prstů šetrně masírujte krouživými pohyby pro lepší vstřebání aktivních složek. Neoplachujte. Nejlepších výsledků je možné dosáhnout při společném použití s šamponem Hair Loss proti padání vlasů.

Intenzivní péče (akutní fáze): 2 až 3x týdně po dobu 6-8 týdnů.
Péče preventivní nebo pro udržení: 1 až 2x týdně po dobu 4-6 týdnů. Opakujte cyklicky dvakrát do roka.

MAXIMA VITALKER 
Speciální péče pro ošetření vlasové pokožky a vlasů. Kompletní řada produktů určených pro obnovu fyziologické rovnováhy pokožky s cílem navrhnout optimální řešení nejčastějších problémů vlasů. 
Balení z materiálu GREEN PE Brasken - láhve jsou vyrobeny z nového typu biologického plastu vyrobeného z cukrové třtiny
Vegan Friendly.

*Rostlinné kmenové buňky, které jsou výtažkem ze sedmikrásky srdcovité (Globularia Cordifolia) obnovují a oživují cyklus fyziologického růstu vlasů tím, že aktivují opravné a detoxifikační mechanizmy a podporují regeneraci buněk, redukují atrofii (zakrnění) a stárnutí vlasového folikulu (váčku).  
*Komplex vitaminů skupiny B (B3, B5 a B6) podporuje mikrocirkulaci vlasové pokožky, tím podporuje její okysličování a lepší absorpci živin.