Neohodnoceno

Hřeben Medavita KOH-I-NOOR Carbon klasický dlouhý rovný řídký/hustý 22,5cm

Karbonový hřeben pomáhá přesně rozdělovat a separovat jednotlivé partie vlasů a zajišťuje maximální kontrolu při stříhání. Ideální pro dámské i pánské stříhání

Skladem
Kód: 540515
Značka: KOH-I-NOOR
588 Kč
Kategorie: Hřebeny
Typ hřebenu: Hřeben střihací
Délka: Délka 22 cm, Délka 23 cm

Profesionální karbonový hřeben pomáhá přesně rozdělovat a separovat jednotlivé partie vlasů a zajišťuje maximální kontrolu při stříhání. Ideální pomocník pro dámské i pánské stříhání. Jemný a šetrný k mokrým a vlhkým vlasům, které jsou křehké a mohly by se snadno poškodit. Zaručuje rychlou práci, přesnost a praktičnost.

* Ideální pro dámské i pánské stříhání 
* Pomáhá přesně rozdělovat a separovat jednotlivé partie vlasů a zajišťuje maximální kontrolu při stříhání
* Karbonové hřebeny s obsahem karbonových mikrovláken jsou pružné, lehké a zároveň vysoce odolné. Antistatické a antibakteriální. 

Medavita by KOH-I-NOOR limitovaná edice pomůcek
Unikátní skvosty vybroušené na míru. Mistrovství se skrývá v detailu, ten můžete očekávat od kolekce Medavita by KOH-I-NOOR, která v sobě snoubí nejkvalitnější materiály a řemeslnou preciznost.

Mix balení má značku FSC®, s použitím certifikovaného papíru. Značka s certifikátem FSC ® zaručuje, že veškerý materiál dřevo – papír pochází z lesů, kde těžba probíhá s respektem k životnímu prostředí, je společensky užitečná a ekonomicky udržitelná.