Neohodnoceno

ETA Ultrazvuková špachtle Fenité Sonic Clean 0353 90000 bílá

Kosmetická špachtle pro hloubkové čištění pleti, odstranění odumřelých buněk a zbytků make-upu. 2 režimy provozu a 2 stupně výkonu

Skladem
Kód: 035390000
Značka: Eta
1 299 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Kosmetika elektro

Dotáhněte péči o pleť k dokonalosti s kosmetickou ultrazvukovou špachtlí ETA Fenité Sonic Clean. Pomocí ultrazvukových vibrací o frekvenci 24 000 Hz bude vaše pleť vyčištěna opravdu do hloubky. Kosmetická špachtle efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zbytky make-upu a nečistot z okolního prostředí. Vaše pleť bude jen zářit!

Perfektní péče pro všechny typy pleti. Naše pleť toho během dne zažívá opravdu hodně. Každodenní nanášení make-upu, prach a smog z okolí či maz a pot, který produkujeme při každodenních činnostech. Čištění pleti a správná péče je tak základem pro její zdraví, krásu a také zpomaluje její stárnutí.

Kosmetická ultrazvuková špachtle je vhodná pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny. Pravidelná péče o pleť je totiž nutná v každém věku nejen pro ženy, ale také pro muže. Používáním kosmetické špachtle předcházíte tvorbě akné, černých teček a pupínků.

2 režimy provozu

Ultrazvuková špachtle ETA Fenité Sonic Clean vám nabídne hned 2 režimy pro péči o pleťRežim čištění vás šetrně a bezpečně zbaví odumřelých kožních buněk a nečistot. Ultrazvukové vibrace umožní efektivně odstranit přebytečný kožní maz a funguje tak jako prevence před černými tečkami a problematickým akné.

Režim zapracování kosmetických přípravků vám pomůže lépe vstřebat krém či sérum, které vám s péčí o pleť pomáhá. Pokožka je po aplikaci výrazně jemnější, pružnější a vy si tak budete připadat jako byste právě vyšli z kosmetického salonu.

V obou režimech si můžete nastavit vyšší či nižší stupeň výkonu přesně podle potřeb vaší pleti. Na různé obličejové partie využijete 2 vyměnitelné aplikátory – úzká hlavice pro nos, okolí úst a očí a široká hlavice pro líce, čelo, bradu a oblast krku.

Bezpečnost na prvním místě. Kosmetická ultrazvuková špachtle ETA Fenité Sonic Clean respektuje citlivost vaší pleti a čištění probíhá šetrně bezpečně. K tomu napomáhá i funkce automatického vypnutí, která špachtli po 10 minutách nepřetržitého provozu vypne. Nemusíte se tak bát, že byste svou pleť zbytečně přetížili. Čištění vždy provádějte na navlhčené pleti nebo za použití gelu pro sonické špachtle.

Díky 3,7V Li-ion vydrží špachtle na jedno nabití až 60 minut, přitom doba nabíjení je cca 2 hodiny. Nabíjení i samotný provoz doplňuje přehledná světelná signalizace, díky které máte vždy přehled o všech režimech. Dobíjení kosmetické špachtle probíhá skrze micro USB kabel, který je součástí balení.

Technické parametry
Rozměry produktu:
Výška: 1.5 cm
Šířka: 16.5 cm
Hloubka: 5.5 cm
Materiál: bílá barva
Hmotnost: 0.152 kg

Specifikace:
» Kosmetická ultrazvuková špachtle
» Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukových vibrací o frekvenci 24000 Hz
» Prevence proti tvorbě akné, černých teček a pupínků
» Pohodlné odstranění odumřelých kožních buněk a zbytků makeupu 
» Zjemnění pokožky obličeje a vyhlazení jemných vrásek 
» Stimulace kolagenních a elastických vláken pro hladší a pružnější pokožku
» Zlepšení vstřebatelnosti kosmetických přípravků
» 2 stupně výkonu
» 2 režimy provozu (čištění pleti, zapracovávání kosmetických přípravků) 
» 2 vyměnitelné aplikátory pro různé partie obličeje
» Aplikátory jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli s dlouhou životností
» Akumulátor 3,7 V, Li-Ion
» Doba provozu až 60 minut
» Doba nabíjení cca 2 hod.
» Světelná signalizace provozu a nabíjení
» Dobijení přes mikro USB kabel (součástí balení)